Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

Hayır yani kimim ki ben !?

Mustafa Alnıak

Bir marjinal daha...

Merhaba ben Mustafa.

Blogger, doğa aşığı, amatör şair ve fotoğrafçı, okuma-yazma ve araştırma meraklısı, teknoloji manyağı ve batı kültürü hastasıyım...

30 temmuz'da malatyada doğmuşum. 2 yaşındayken ailem ile Malatya'dan gidip bir ülke turu yaptıktan sonra (17 yıl sonra ) tekrar Malatya'ya dönmüşüm. Ve hala Malatya'da yaşamaktayım. Malatya İnönü Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 2. sınıf öğrencisiyim... Her neyse :) Buralardan bahsedecek olursam bir süre önce blog açmaya karar verdim ve açtım. Yazmak, bloglamak her zaman iyidir en önemlisi içimi rahatlatıyor. Yani en azından ben öyle düşünüyorum.

Hayatı doğaçlama yaşayan biriyim işte. Herşeyi önce ALLAH'a sonra zamana bırakanlardanım. Duygusal, kıskanç, sabırsız ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahibim. Genelde kış mevsimini evde, yaz mevsimini ise kafam beni nereye götürürse orada geçiririm. Filmleri geceleri izlerim, oyunları gece yarısı oynarım. Gündüz başka gece başkayımdır. Araştırma yapmayı sever, yeni şeyler keşfetmeye bayılırım. Ayrıca belgesel izlemek en büyük hobimdir.

Siyasi bir partiye bağlı değilim. Hepsinin canı cehenneme. Mantıksız işler peşinde koşmayı sevmiyorum. Elimden geldiğince siyasi ve dinsel konulardan uzak durmaya çalışıyorum. Çünkü insanların fikirleri dışında bireysel düşünüyorsam otomatik olarak ateist, anarşist, şu partili, bu partili olarak sınıflandırılıyorum. Bu konularda ne kadar susmaya çalışsamda çok başarılı olduğum pek söylenemez.(Yinede ısrarla soracak olursanız Ak Partiden yanayım)

Bunların dışında merak edilen birşey varsa, yada iş-güç, aşk-meşk işleri için info@mustafaalniak.net'den ve diğer sosyal medya  hesaplarımdan iletişim kurabilirsiniz.

Sağlıcakla,selametle!

Mustafa A.  

(A)sosyal Ben;

facebook, instagram, google plus, ask fm vs hiçbir hesabım yoktur. Taklitlerimden sakının. Sadece blogum ve twitter hesabım vardır.

Ayrıca kendi yapmış olduğum sosyal paylaşım sitemi ziyaret edebilir ve hesap açabilirsin. Adres: asosyal.mustafaalniak.com