Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

9 Haziran 2014 Pazartesi

Emre Karataş'dan Adıma İmzalı Hediye Kitap :)

Emre Karataş'ı tanımayanınız yoktur büyük ihtimalle :) Eğer hala tanımıyorsanız kitaplarını okumadıysanız,önyargılarınızdan kurtulup biran önce denemelisiniz..Bir gün adıma imzalı hediye kitap'ım olacağını nerden bilebilirdimki,aklımdan bile geçirmemiştim!:D


Herneyse,yavaş yavaş konuya gireyim :) Onu "Vaktidir" adlı kitabı ile tanımıştım :)) Bu kitapı sevmemin en büyük etkenleri biraz sonra aşağıda okuyacağınız sözlerdir :) Vaktidir'in bana hitap eden en güzel sözleri ise şunlar :)(derlediklerim)


  • Çünkü bir kez yalnızlığın tadını aldıysan artık bir kişi değil, bilirkişisindir... /Emre Karataş
  • En uzun yolculuğun o olsun istersin, ama o müsait bir yerde iner... Al sana üstü kalmış bir aşk! /Emre Karataş/
  • Çünkü ben o papatyaların bile itiraf edemediğini, saçımdan yoldum!
Ve daha fazlası :)

"Vaktidir"adlı kitap'a olan tutkum beni siir sevdasına sürükleyerek Emre Karataş hastalığına yol açtı...Üzerinden çok zaman geçmeden Twitterda takip ettiğim emre Karataş'dan adıma imzalı hediye kitap aldım.."Vaktidir" ile "Yagmur Kokum"..


NOT:

Bu yazıda bahsettiğim imzalı kitap ile ilğili olarak, "Emre Karataş - Murat Tavli İmza günü" başlıklı yazım için buraya tıklayınız.

Bu yazı 22.02.2015 tarihinde güncellenmeiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.