Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

21 Ocak 2015 Çarşamba

Çok Gezenti


Aslında her yazımda belgesel hastası olduğumu,özellikle seyehat belgesellerine hasta olduğumu söylemekten yoruldum :D Seviyorum işte napayım :D

Bende düşündüm taşındım.En güzel ve en eğlenceli bulduğum,izlemekten keyif aldığım belgeselleri tek bir kategori altında,"Doga-Belgesel-Seyehat Notları" bölümünde sıralamaya karar verdim.

Daha önce şuradaki ve buradaki yazımda biraz giriş yapmıştım bu konuya ama baktım ardı arkası kesilmiyor bu belgesellerin bende atın ölümü arpa'dan olsun dedim ve izlemekten keyif aldığım programları tek tek blogumda paylaşmaya karar verdim.Neyse yine lafı çok uzattım.Hadi konuya girelim (:


Burak Akkul,adında abimiz neşeli ve esprili bir şekilde geziyor ve izleyenleride güldürmeyi başarıyor.Tv2 ekranlarında yayınlanan sürekli takip ettiğim bu güzel belgeseli nihayet blogumda yazmak nasip oldu :) Bu güne kadar neden yazmadıysam zaten >_< Programın hakkında biraz daha bilgi verecek olursam;

06.01 SALI 08.00
08.01 PRŞ  08.00 

gün ve saatlerinde izleyebilirsiniz. Ayrıca Tv2 yayın akışı hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.Aman canım birde o günü ve saatimi bekleyecem netten bulur izlerim diyorsanız siz aramakla zahmet etmeyin.Buraya tıklayarak Çok Gezentini tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Geleneksel olarak herzaman yaptığım gibi,izlediğim belgesellerden sevdiğim en güzel bölümünüde söyleyeyim..Şuan video'yu embed kodu ile buraya gömmek pek mümkün gözükmüyor ama siz buraya tıklayıp Çok Gezenti Londra bölümünü izleyebilirsiniz :-)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.