Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

17 Ocak 2015 Cumartesi

indir.com'dan Hediyem Geldi! :)

Hiç ummadığınız bir anda,aklınızın ucundan dahi geçmezken gelen sürprizler-hediyeler ne garip duyğular yaşatıyor insana!.Bu kez bu duyğuyu indir.com'dan gelen küçük bir hediye ile tattım.

Daha öncede şuradaki yazımdan adıma imzalı gelen hediye kitap'ı aldığımda yaşadığım küçük mutlulukdan bahsetmiştim sizlere..Uzun aradan sonra yine aynı duyğu içinde tekrar yazı yazma vakti geldi...

Blogumu kurduğum sıralar hiç bu tür yazılar yazacağımı düşünmemiştim..Teknoloji-yaşam-edebiyat-sinema vs şeklinde yazmaktan başka bir düşüncem yoktu..Ancak zamanla,hayatımı kaydettiğim,duyğumu düşüncemi yazdığım web günlüğüm haline geldi burası..herşeyi yazıyorum bloguma..Bugünkü yazımın teması ise indir.com'dan gelen hediye oldu. Acaba başka ummadığım neler yazacağım-karalayacağım buraya?Biliyorum,yine konuyu çok dağıttım,üstelik konuya giriş bile yapamadan..

Web günlügüme herşeyi yazıp kaydettiğim gibi bunuda yazıyorum,diğer yazımdada FF'leri alıp bütlere kalmak nasıl bir duygudur onu yazacağım :D...indir.com'dan gelen bu tweet ile haberdar olduğum bu sürpriz hediye, bu yazıyı yazmama vesile oldu..Bataryası 1 gün bile dayanmayan telefonuma,yaklaşık 1 buçuk aydır çare arıyordum gerçekten..Lg Pro Lite'yi alalı 1 yıl bile olmamıştı ama bataryam 1 günde bitiyordu.Bilmiyorum,belki ben çok fazla kullanıyor olabilirim :) Telefonu garantiye gönderecektim ama garantiden gelmesini uzun sürer diye göndermekte istemedim.

indir.com'un sanki bütün bu olanlardan haberleri varmış gibi bana "taşınabilir,harici şarj cihazı"hediye ettiler. Artık seyehat'lerde şarjsız kalmaya son :) 

Teşekkürler indir.com! :)

6 yorum:

 1. Başarıdan başarıya gelen hediyeler senin yerinde olmayı çok isterdim doğrusu güsel bi duygudur eminim helede hediye tam senin ihtiyacına lazımsa daha da iyi olmuş senin adına çok sevindimm inşallah bu başarın hep devam eder :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçektende hızır gibi yetişti ihtiyacıma indir.com :)) Gitgide büyük bir hızla mobilleşen bir dünyada akıllı telefonlara pil dayanmıyor malesef..Pil ömrünü uzatamayan biri olarak pirizden uzakken telefonu sarj edebilmek çok güzel birşey :)

   Sil
 2. Sen de "hayatı kaydet"me yolunda çok ilerledin. En güzel blog tarzı: Blog yazarının tecrübelerini not aldığı web günlükleri olsa gerek. Bazen çok küçük hediyeler bile insanı mutlu ediyor. Aslında mutlu eden nesneler değil; o nezaket ve gösterilen ozendir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hayatımı kaydetdigim,yaşadığım mutlulukları,hüzünleri yazdığım web günlügüm oldu burası.Ayrıca haftalar önce yazdığım yazıları tekrar okumak,yapılan yorumları görmek çok güzel bir duygu gerçekten :) Hediyenin büyügü küçüğü asla olmaz bence.Karşıdaki insan bana deger verip bunu yapıyor olması çok güzel birşey :) :) :)

   Sil
 3. İndir.com herkese hediye göndermiş ama beni teğet geçmiş. Nasıl oldu bu ya :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mehmet :) Şans bu kez bana güldü galiba :) Ama sanada çok hediye gelmiştir bence,senin blog'u takip ediyorum çok iyi ve çok sık yazıyorsun :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.