Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

24 Şubat 2015 Salı

Emre Karataş - Murat Tavlı İmza Günü (22.02.2015)

Bugün sizlere kısa ve güzel bir şeyden bahsedip gideceğim onun için geldim buraya :) Bir ögrenci olarak şu sıralar ağır yükler altındayım :/ Vizeler çok yaklaşmadan biraz ders çalışayım demi ? Söze gelince ögrenciyimya.

Yani söz konusu "blog" olunca, ben saatlerimi internet başında harcayan biriyim. Ama bu kez küçük bir istisna yapacağım, bu yazımı yazıp panelden çıkacağım.


Herneyse, konu şundan ibaret; bu yazımın ana teması şuradaki yazımda bahsettiğim güzel hediye kitap'ın yazarı ile yakından görüşmeme sebep olan imza günü.

Böyle bir fırsat bulabilmek öyle güzel birşeyki :) Severek takip ettiğim yazarların yaşadığım şehire geldiğini öğrenince gitmemek mümkünmü ? Elbette mümkün değil. Twitter üzerinde, imza gününün haberini alarak hemen bu güzel etkinliğe katılıverdim :) Gerçekten utumayacağım güzel bir gündü :)
Emre Karataş İmza Günü

Murat Tavlı İmza GünüBunada bakın : Canan Tan İmza Günü 

4 yorum:

 1. İyi ettin. Kısa da olsa yazmak güzeldir. Dün bir yayın için 3 saat uğraştım çok vakit arasa da yazmak bir ayrıcalıktır. Bu arada derslerden sıkıldıkça bir-kaç paragraflık paylaşımlar bile güzeldir içten olunca...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustata, evet dediğim gibi bazen birşeylerden bahsetmek güzeldir kısada olsa :) Bu yorum için buraya gelmeyi pek düşünmüyordum ama geldim, dayanamadım :)

   Sil
 2. Ne güzel! İmzalı kitaplar daha ayrıcaklı oluyor kitapların içerisinde. Kitaplar arasında ayrım yapmak istemem ama. Bir zamanlar bizde vize heyecanı yaşardık. Bir bitse de kurtulsak derdim. Valla onlar güzel günlerimizmiş. Vizelerden, finallerden şikayet etme güle oynaya çalış :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elbette :) İmzalı kitap gerçekten bir başka güzel ve kıymetli oluyor :) Ama şu sıralar dersler pek çekilmiyor, vizeler yaklaşıyor, konular birikiyor... Bu günleri özlermiyim bilmiyorum, ama ALLAH bu günlerimizi aratmasın :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.