Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

26 Şubat 2015 Perşembe

İmza İnternet Teknolojileri'nden Güzel Bir Hediye Geldi :)

Ülkemizde Kişisel Blog'lara değer veriliyormu ? Yada ne kadar değer veriliyor ? diye çokça düşünmüşümdür. Sitemizin günlük ziyaretçi sayısına bakarız, sayfa görüntülenme sayısına, yazıların kaç kere okunduğuna vs sık sık bakar inceler ve analiz yaparız. Ama nedense yazılara yapılan yorum çok olmaz. Yorum yazanlarında büyük çoğunluğuda zaten bizim gibi blog yazarlarıdır.


Evet, şimdi burada bundan neden bahsediyorum diye düşünüyor olabilirsiniz. Hemen konuya gireyim. Ülkemizin önde gelen sayılı teknoloji siteleri biz blogger'ları bir nebze'de olsa mutlu etmek için küçük küçük hediyeler gönderiyor. Daha önce bu şekilde layık görüldüğüm hediyeleri "Mutluluk Yazıları" adlı kategorimde sizler ile paylaşmıştım. Çok geçmeden İmza İnternet Teknolojileri tarafından küçük bir hediye ile karşılaştım. İnanın bunun mutluluğu tarif edilemez birşey.

Bu soguk kış günlerinde şarjım bitmesin - kahvem soğumasın diye yurtta, üniversitede, yolda, seyehatte kısaca heryerde kullanabileceğim bu hediye için ikinciel.com'a ve İmza İnternet Teknolojileri'ne çokça teşekkürler ! :)3 yorum:

 1. İşte asıl mesele bu. Yani bir site özellikle ticari bir site ise kesinlikle kullanıcı/müşteri, artık tanımı ne ise, yakından ilgilenip küçük armağanlar ile gönül almayı bilmeli. Yıllardır alışveriş yaptığım online kitap sitesinden yada başka servislerden ufacık bir "jetst" bile görmedim. İhtiyaç meselesi değil bu, bir beklentim de yok fakat kullanıcı/üye/müşteri vs. artık adı ne ise değerli olduğunu bildirmek lazım. Ufak jestler ile.

  Günümüzde insanların "yolunacak kaz" olarak görüldüğü bir gerçek. Bu anlayışı yıkıp daha sevecen olmak lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten bir beklenti meselesi değil tabiki ama böyle şeyler ile karşılaşmak insanı daima mutlu ediyor :)

   Öte yanda "Kişisel Blog"`lara "Blogger"'lara böyle jestler yapılması, beni ayrıca mutlu etti :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.