Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

7 Nisan 2015 Salı

Avealılar Bilir...


Avea'lılar bilir, tarifenin hesaplısı avea'dan gelir.


Evet, hakkını yemeyelim. En uygun fiyata en uygun tarifeleri bizlere avea sunuyor. Uygun fiyata bol dakika, bol sms ve bol interneti kullanıyoruz. Ama attığım sms'in 3-4 dakika boyunca gitmeyişinemi yanayım, kullandığım internetin "edge" hızını geçmeyişinemi yanayım yoksa interneti yetmeyen "Çok Net" paketine mi yanayım? 


Müşteri hizmetleri ayrı bir dert cepshop çalışanları ayrı bir dert. Adamların kendi aralarında iletişimleri yok, kaldıki bize hizmet verecek. Görevliden yardım talep ediyorum, görevlinin tarifeden haberi bile yok, tl yükleteyim diyorum ya sistem arızalı yada geç yükleniyor. 

Egitimsiz, insan ilişkileri sıfır, bilgisiz insanlar ile nasıl çalışıp bu işi yürüyorlar anlamış değilim. Yetersiz internet konusundaki şikayet/isteklerimi gerekli yerlere defalarca bildirdim, ama dikkate alan yok. Bir kurum neden ısrarla şikayet ve istekleri göz ardı eder? Altı üstü iki alo diyip iki tweet atıp biraz blog okuyacağım bu kadar çile niye? 

2 yorum:

  1. Ben de Avea kullanıyorum fakat mobil hatta verdiğim paraya acımayacak olsam bugün Turkcell'e geçerdim. Adamlar pahalı satıyor fakat en azından kaliteli oluyor verdikleri hizmet.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Ağabey :) Zaman ayırıp blogumu ziyaret ettiğim için çok teşekkür ederim :) Evet, fiyatları uygun olduğu gibi, birazda hızlı bir internete sahip olsa keşke. Bende mobil hatta verdiğim paraya acımasam bende Turkcell'e geçerim. :)

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.