Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

25 Mayıs 2015 Pazartesi

Blog Yazarlarına Duyurumuz Var.!

Bu yazımda blog yazarlarını güzel bir etkinliğe davet etmek istiyorum. Daha doğrusu Mustafa Sönmez sizi davet ediyor. :) Güzel bir etkinlik ile blog yazarlarını ve en değerli yazılarını bir arada toplama'ya karar verdik. Bir E-kitap olarak oluşturulacak olan etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın

Bende şimdilik iki yazı ile bu etkinliğe katılmaya karar verdim :) Sizde yazılarını göndermek için bu link üzerinden Mustafa'ya ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu etkinliği diger blogger arkadaşlarada duyurursanız seviniriz :) 

14 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Merhaba Kreatif Baskan :) Etkinlige katılımınızı bekliyoruz :) Yazılarını, yazımdaki link yolu ile Mustafa Sönmez arkadaşımıza iletebilirsiniz. Ayrıca etkinligi yaymak için desteklerseniz seviniriz :)

   Sil
  2. PLUSTA paylaştım , bazı arkadaşlara da yazdım.. Bir de Mustafaya da dedim deeptone arkadaşımıza haber versin diye. Fazla kişi olursa da çok yorulacak yaa di mi. Bilmiyorum düzenlemesi felan epey bi emek harcayacağa benziyor.

   Sil
  3. Elimizden geldiği kadar yaymaya çalışalım :) Çok güzel bir etkinlik olacak ve bir o kadarda zahmetli olacak tabii ki :)

   Sil
  4. Kreatif, evet haber verdim. Duyuru eklemiş sağolsun. Şimdilik katılım az. 1 ay bekleyeceğim katılımın fazla olmasını ümit ediyorum. Indesign şablonum hazır. Sadece yazıları yapıştırmak kalıyor bana. Tabii ki Türkçe yazım yanlışları için kontrol aşaması biraz zor olacak. Diğeri ise blog yazarları listesini ekliyorum o en kolayı. Yazacak o kadar çok içerik var ki yetişemiyorum...

   Sil
 2. Güzel bir projeye benziyor hemen bakıyım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Kitap Cumhuriyeti, bu güzel etkinliğe katılımınızı bekliyoruz :) Yazılarınızı, yazımdaki link ile Mustafa Sönmez arkadaşımıza iletebilirsiniz. Desteklerinizi bekliyoruz :)

   Sil
 3. Güzel bir etkinlik olacak... Blog yazarları ve yazıları bir arada süper olacak ;)

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten çok güzel bir proje , ben katıldım 2 adet yazı gönderdim umarım yayınlanır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Gökhan Bey, katılımınız için teşekkür ederim :) Arkadaşımız en kısa zamanda yayınlayacaktır. :)

   Sil
  2. Selam Gökhan,
   Evet e postayı aldım. Şu anda 4 katılım var.İyice artmasını bekliyorum kitap kıvamına gelmesi için. Ama uzunca bir blog listesini "Akşam Çayı" adında Google Play Kitaplar ve Wattpad'te yayınladığım kitabın Blog yazarlığı bölümüne ekleyeceğim. Büyük bloglara da e posta göndereceğim belki duyurmak isterler etkinliği. Bu etkinliğe çok önem veriyorum.

   Sil
 5. çok güzel bir çalışma olur, ne iyi düşünülmüş :)

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.