Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Canan Tan İmza Günü

Daha önce şuradaki yazımda "4. Malatya Anadolu Kitap Ve Kültür Fuarı"'ndan bahsetmiştim. Fuar'da bulunan 350 yayın evi ve 250 yazarın stand'ları arasında benim tek gayem severek okuduğum bir kitap olan "Piraye"'nin yazarı Canan Tan ile yakından görüşmek idi. Biraz güçte olsa, bu isteğimi yerine getirebildiğim için çok mutluyum. Yüzlerce stand içinde en uzun kuyrukların olduğu yer, tabiki Canan Tan'ın stand'ı idi. Ve bu beni hiç şaşırtmadı. 

Bu kadar yoğun ilgiye ve kalabalığa rağmen fotoğraf çekme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissetmiyor değilim. (Fotoğraf'ta ne kadar kötü çıkmış olsamda, 2. bir şansım yoktu ne yazıkki >_< ) Güç'te olsa sonunda imzalı kitap'ıma kavuştum, kavuştum ama "Mustafa'ya"'dan sonra ne yazıyor onu bir türlü anlayamadım :D Sizce ne yazıyor orada ? Okuyabilen ? 

Bu güzel etkinlik ile daha önceden katılmış olduğum Murat Tavlı imza günü ve Emre Karataş imza günü'nden sonra birde Canan Tan imza günü ile; imzalı kitap sayımı ve sevdiğim yazarlar ile çekilmiş fotoğraf sayımı 3'e çıkarmış oldum :) Allah daha nicelerini nasip eder inşaALLAH :) 


Bunlarada bakın : 
Emre Karataş İmza Günü
Murat Tavlı İmza Günü

11 yorum:

 1. Canan hanım çok zarif bir yazarımız hem de hemşerim :)
  Güzel oluyor bu imzalı kitaplar yazar seviniyor okur seviniyor ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçektende imzalı kitapların yeri bir başka oluyor bende. Onlara kitaplığımın en güzel yerini ayırıyorum.Bu sevinç bambaşka birşey :)

   Sil
 2. Cidden ne yazdığını okuyamadin mi ����

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet anonim, gerçekten okuyamadım. Eğer okuyabildiysen ne yazdığını söylede bende bileyim.

   Sil
 3. Mustafaya yürekten sevgiler demis :) atarli cevap verme bana :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hmmm, teşekkürler amonim. Bende öyle tahmin etmiştim aslında. Ayrıca atar yapma falan yok :)

   Sil
 4. Iyi bakalım oyle olsun :D :D

  YanıtlaSil
 5. Çok şanslısın:)Bir kitap bloğu olarak henüz fuar ile tanışamadım:( Bu benim için çok derin bir acı:):) Şaka bir yana doğu görevim bu sene bitiyor ve öğrendim ki tayin olacağım şehirde kitap fuarı oluyormuş:)Şeytanın bacağını seneye kırarız inşallah:)
  Senin adına sevindim kardeşim,güzel bir duygu olsa gerek;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende kendimi şanslı hissediyorum :) Umarım sizede birgün nasip olur, olacağınada inanıyorum zaten :) Kitap okuma aşkı beni bu duruma kadar sürükledi işte. Fuar olunca, o yüce insanlar yaşadığım şehire gelince kendimi gitmek zorundaymışım gibi hissediyorum :) Ayağıma gelen fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum...

   Sil
 6. ama kıskandım şimdi ben yaa hem fotoğraf çekil hemde kitap imzalattır ohh mis valla :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece karşıma çıkan fırsatı değerlendirdim ^_^ Hepsi bu.

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.