Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

5 Mayıs 2015 Salı

Mustafa Sönmez'in Kaleminden Harika Şiirler...Bu yayınımda sizlere severek takip ettiğim blogger dostum Mustafa Sönmez'in E kitaplarından bahsedeceğim. E kitap okumayı seviyorsanız Google Play Kitaplar üzerinden ücretsiz okuyabileceğiniz kitaplardan biri de Mustafa Sönmez'in, kitapları olabilir. Kitapların adları ve maceraları şu şekilde:

Aşk Rüyaları: Bu kitap 50 şiir içeriyor. Aşka ve insana dair değişik ruh hallerini; bazen sitemleri; bazen şükran, bazen sitem içindeki mısraları seveceğinizi ümit ediyorum. Tabii ki umutsuzluğa yer yok şairin şiirlerinde, umut ve gülümseyişler ön planda.

Zaman Yolcusunun Not Defteri: Yaşama dair halleri; bazen uzaydan, bazen mitolojiden; atom altı evrenden, teknoloji bağımlısı biz insanların zaman içindeki serüvenini okurken sıkılmayacaksınız.

Kendimden Uzaklarda: Yine şiirlerden oluşan bir kitap. 50 şiirden oluşan kitap şairin kendisi ile olan iç hesaplaşması ve kendini, yaşadığı insanları, aşkları, evreni sorgulamasını konu alıyor.

Ayrıca 4 e kitap da hazırlanıyor. Beğeneceğinizi umarak aşağıda bir örnek şiiri yayınlamak istedim. E kitaplar için buraya tıklayın.6 yorum:

 1. Bu jest için Teşekkür ediyorum Mustafa ;)

  YanıtlaSil
 2. Tüh google playimiz yok ki indirek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ahu :) Yazı sonundaki link ile, e kitap'ı ücretsiz olarak browser üzerinden okuyabilirsin :)

   Sil
 3. Bu paylaşım için teşekkürler, arkadaşımıza bakalım hemen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Bu güzel şiirleri sizler ile paylaşmak istemiştim, begeneceğinizi düşünüyorum :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.