Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

5 Ocak 2016 Salı

İndir.com'dan Yılbaşı Hediyem Geldi!

Mutluluk yazıları serisinin bir yenisini daha yazma zamanı gelmişte haberim yokmuş yahu ^_^ Evet, mutluluk yazıları adlı bu kategoride; hediyelere, imza günlerine ve imzalı kitap gibi mutluluk kaynağı olan o güzel anılara yer veriyorum. Bu yazıları çok sık yazmak pek nasip olmasa'da, arada sırada bizide hatırlayanlar oluyor ^_^ (Ne mutlu bana)

Çok uzatmadan saadete gelecek olursam; yılbaşı öncesi telefonuma gelen bir yabancı çağrı ile, imza internet teknolojilerinden bir yılbaşı hediyesi alacağımı öğrendim. Bu beni çok çok mutlu etti. Aslında kendileri daha öncede iki kez beni mutlu ederek iki farklı hediye göndermişlerdi :) (Bkz; İlk hediye için tıklayın, ikinci hediye için tıklayın) Ve bir kez daha bana hediye gönderdikleri için, başta Hasan Yaşar olmak üzere, tüm imza internet teknolojileri ve indir.com ekibine çok çok çok teşekkür ediyorum.

Ve indir.com'dan gelen LookVR gözlük;

Gözlük hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz ^_^


13 yorum:

 1. Video yu izledim de gerçekten çok güzel bir gözlük :) Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Rabia, güzel yorumun ve iyi dileklerin için teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Çok iyi ya! Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Sizin adınıza sevindim. Güle güle kullanın. Bu yıl mutluluk yazı dizisine yazacağınız bol anılarınız olması dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Yasemin ^_^ Güzel yorumun için teşekkür ederim :) Umarım bu yazı serisini devam ettirecek şeyler yaşarım ^_^

   Sil
 4. Selam. Güle güle kullan Mustafa :) Google etkinliğinde kullanmıştım bende bunu. Unity programını biliyorsan oyun yapmanı tavsiye ederim, bu gözlükle çok eğlenebilirsin. Biz labirent oyunu yapmıştık. Ama oyun 3D olunca başın dönüyor biraz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Mustafa, güzel yorumun için teşekkür ederim ^_^ Bahsettiğin program ile biraz ilğileneceğim. Çok baş döndürmeyecek şekilde tabii ki :)

   Sil
 5. Bu sene de seni unutmadılar desene. Gözlüğü denedin mi bari?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet öyle oldu ^_^ Bir kez daha beni mutlu ettiler. Aslında benim için önemli olan şey, benide düşünüp banada hediye göndermiş olmaları. Evet denedim ve diğer hediyelerin yanına bıraktım ^_^ Hediyeleri kullanmıyorum. Saklıyorum.

   Sil
 6. Güle güle kullan. :) Gerçekten düşünmeleri bile çok güzel. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sahidende düşünmüş olmaları bile beni mutlu etmeye yetti :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.