Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

21 Şubat 2016 Pazar

Pazar Yazısı #17

Haftada birgün bile zorla uğruyorum buralara. Bunu düşündükçe daha çok mutsuz olmaya başlıyorum. Önceden bu panele, bloğa çok daha sık gelirdim. Ne güzel günlerdi o günler. Şimdilerde ise, buraya gelmekte ve yazı yazmakta zorlanıyorum. Üstelik yazacak onca şey varken.  Yazılmayı bekleyen öyle çok anı var ki.  Yazmalıyım bütün bunları. Mesela Sürgü'n yazımın devamını yazmaya uzun zaman önce başladım ama bir türlü devam etmek nasip olmadı. O uyğun anı bir yakalasam, bir çırpıda yazıp kurtulacağım ama o ânıda yakalayacak vaktim olmuyor. Bütün bu durumlara rağmen aklımda uzun zamandır ikinci bir blog açma düşüncesi vardı. Teknoloji, mobil, internet ve oyun dünyasına dair yazılarımın yer alacağı bir blog daha açmayı düşünüyordum. Burada yalnızca kişisel yazılarıma yer veriyorum. Burası benim günlüğüm niteliğinde bir site olarak kalacak. O yüzden anılarımdan ve kişisel yazılarımdan başka yazılara bu sitede asla yer yok. Dediğim gibi, ikinci blog için çok uzun zamandır düşüncelerim vardı. Hatta ikinci blog için ilk adımıda bu hafta attım.  Ama henüz bir ilerleme olmadı. Daha doğrusu fırsat olmadı. Zaten geçtiğim günlerde bütün bunlar ile ilğilenemezken şimdide ödevlerim ile ilğilenmem gerekiyor. Sonuçta ben bir öğrenciyim ve yapmam gereken şeyler var. Bu dönem sonuna kadar bir otomasyon hazırlamam gerekiyor. Yani biraz daha yoğun günler beni bekliyor diyebilirim...

Bu hafta yaşadıklarımdan hiçte söz etmek istemiyorum. Öyle garip şeyler oldu ki, öyle birbirinden farklı olaylar... Bazı şeyleri ben dahi anlamakta güçlük çekiyorum. O günleri ve o olayları hiç yaşanmadı sayıyorum. Ve yarınki pazartesi'den itibaren hayatımda yeni başlangıç yapmak istiyorum. (Yazar burada okuduğu kitaplardan etkilenerek, sayısını bilmediği bir kez daha, yeni bir başlangıç yapıyor... -_-)

Daha delidolu günlerde görüşebilmek üzere sevgili blogcan.

Diğer Pazar Yazıları için buraya tıklayın...

5 yorum:

 1. Ben de zar zor uğruyorum buralara maalesef :(

  YanıtlaSil
 2. Aslında çözüm yeni bir başlangıç yapmakta değil, yaptığın başlangıç ne olursa olsun ilerlemek lazım... Umarım yeni başlangıcında mutlu olabilirsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba anonim. Aslında haklısın. Verdiğim kararda devamlılık önemli. Devamlılık olmaz ise, her daim yeniden bir başlangıç yapmak zorunda kalırım. Ve bu, hiçte istediğim.birşey değil. Iyi dileklerin için teşekkür ederim anonim...

   Sil
 3. Merbaha Mustafa,
  Yeni başlangıç yapman şart artık :) Mayıs ortasına doğru Sivas'a yolun düşerse şöyle bir video yayın yaparız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Mustafa ^_^ Artık sanada bshsetmiş olduğum ikinci blog işini hızlandırıyorum. Yakında tam anlamıyla eski günlere döneceğim. Sivas olayı güzel fikir :) Sen Sivasa gelirsen bende gelirim Mustafa ^_^ Tekrar görüşmüş oluruz :) Video işide güzel fikir :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.