Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

3 Nisan 2016 Pazar

Pazar Yazısı #23


Bir pazar günü daha geldi ve geçiyor blogcan. Bu, sana aynı şeyleri kaçıncı anlatışım bilmiyorum. Her hafta bambaşka şeyler anlatmayı bende çok isterdim. Renkli bir hayatım olsun isterdim. Ama kim şimdi renk katmak ile uğraşacak ki. Boşver. Uğraşmaya değmez. Hem, zaten benim hayatım ne kadar renkli olabilir ki ? Biliyorsun yani. Ben karamsar bir adamım, hepsi bu. Benim bakış açım bu, karanlık ve kötü. 
***
Vizelere çalışamamakla geçen günler, survivor izlerken uyuyarak son buluyor. Survivor ve onun gibi bana bir fayda sağlayamayacak şeyler ile geçiyor o değerli saatlerim. İpin ucunu ne zaman nasıl kaçırdım bilmiyorum ki. Çoook uzun zamandır düzensiz yaşıyorum. Düzensizliğim konusunda kesin bir ifade kullanabilirim fakat, yaşamak konusunda o kadar emin konuşamayacağım. Ayrıca çok uzun zamandır uykum var.
***
Bana hayatı sevdir buğdiş. Böyle olmuyor. https://www.youtube.com/watch?v=hM7XrNG3CVg

***

11 yorum:

 1. Bu ara bendede baskın olan duygular.

  Çok üşengecim.
  Çok umursamazım.
  Ve hayata kırgınlığım beni yakıyor...
  Kendimi boşlukta dolanan insanlar gibi hissediyorum. Sanki kimsenin olmadığı boşluk var ve oradayım. Kendi başıma mutlu olup yine kendim üzülüyorum.
  Arkadaşımada teselli olsun diye bizede kader güler diyorum. Güler mi? Onu bilmiyorum işte

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet le yan. Üşengeçlik, boşvermişlik, bıkkınlık ve daha fazlası. Arkadaşına sorduğun soru bile, insanı dahada beter hale getirmeye yetiyor. Öyle dersen gülermi hiç :D

   Sil
  2. O değilde, hiçbirşey düzelecekmiş gibi durmuyor le yan.

   Sil
  3. Düzelmezse yanıyoruz işte bu dünyada:D

   Sil
 2. Animasyona bayıldım ya :D
  Vizelere çalışan tek bir küşü gördüm hayatım boyunca kardeşim. İki hafta eve kapanıyor. Gariptir ki bir de bu inkar da etmiyor. :D En azından bir kitap karıştır derim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Lady, vizeler'in olduğu dönem biraz sıkıntılı dönem, ama i kadarda olacak yani. Sonuçta öğrenciyiz. Bu haftada full vize haftası. Yoğun olan bu hafta ile ilğili bir tweet'de atmıştım.

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.