Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

28 Haziran 2016 Salı

Hidden [#izledim11]

Bir gece vakti, film izleme arzusu ile geçtim bilgisayarımın başına. Canım bu kez İncir Reçeli yada Aşk Sana Benzer gibi duygu yüklü filmler izlemek istemiyor. Bu kez daha çok Rec filminde olduğu gibi "hayatta kalma" konulu filmler izlemek istiyorum. Kısa bir araştırma sonucu, Hidden adlı güzel bir film buldum. Ve izlemeye başlayıp bir tweet atıverdim. işte ---> #tweet .

Hidden
Filmin Konusu:

Normal bir hayat süren küçük bir ailenin yaşamı, ülkede yaşanan bir salgın hastalık sonucu değişir. Hayatta kalmak için buldukları bir sığınakta yaşama tutunmaya çalışan aile, bu sığınakta 301 gün'den fazla kalmak zorunda kalırlar. Yeryüzündeki tek insan olarak kaldıklarını tahmin eden bu ailenin, bir süre sonra dışarı çıkmaları gerekecektir. Dışarıda ise onları bekleyen "soluk alanlar" vardır. 

Fragman:


Puanım: 4,5/5

29.05.2016

4 yorum:

 1. Bu kadar filmi kitabı ne ara okur ve izlersiniz hayret ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. vaktimizi böyle şeyler için ayırıyoruz :) Daha doğrusu film izlemek ve kitap okumak için kendi zamanımızı kendimiz yaratıyoruz.

   Sil
 2. Epeyce yüksek puan verdiğine göre kaliteli demek ki! Bu türdeki diğer filmlerden farklı mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, türlerine göre karşılaştıracak olursam oldukça güzeldi. Beğendim bu filmi.

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.