Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

5 Haziran 2016 Pazar

Pazar Yazısı #32

Tadı yok hiçbir şeyin. Moralim bozuluyor. Soru işaretleri içerisinde kayboluyorum. Boğuluyorum. Vede yoruluyorum. Yapacak hiçbirşeyimde yok zaten. Yaz aylarının gelmeside beni daha kötü hale getirdi. Hiçte sevmem böyle şeyleri... Okuldan uzak günler başlıyor artık. Oysa ben herşeye rağmen seviyordum okulu. Her ne kadar insanlarla aram iyi olmasada, her ne kadar insanlar ile aram açılmış olsada ben yinede seviyordum o mekânda konaklayıp, o mekânda dolaşmayı. Zaten aramızın açılmasına neden olanda ben değilim. Durduk yere kimseyi silmem ki ben. Neyse, buraya ağlamaya sızlanmaya gelmedim blogcan. Zaten ağlayıp sızlanacak birşeyimde yok. Günlerden pazar olduğunu fark ettim ve bir uğrayayım yanına dedim. Hepsi bu. Bilirsin, amaçsız bir şekilde saçmalasam dahi, haftada en az bir kere yanına geleyim diye, zorunlu kıldım bu pazar yazılarını kendime. Yoksa bilmez miyim saatlerce film izlemeyi. Film demişken, ben bir kaç tane film izledim bitirdim zaten. Hatta onlar ile ilgili bir kaç sayfa ahkâm kestim. Vakti gelince onlarıda seninle paylaşacağım blogcan. Gelmişken sana birkaç nota bırakıp gideyim.


Hayat kısa ve sıkıcı. Artık kuşlarda uçmuyor.

Diğer Pazar Yazıları : http://goo.gl/OAggvn

6 yorum:

 1. Offf nedir bu karamsar hava , kara bulutları kaldır aradan vay aman diyorum ve de gidiyorum . Sevgiyle

  YanıtlaSil
 2. Pazar havası dağıldı mı bilmem. Umarım biraz olsun aralanmıştır bulutlar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Semi. Bu bulutların benimle derdi nedir bilmiyorum. Bulutlar bir aralanıyor dağılıyor, birde geri toplanıyor.

   Sil
 3. Sinema filmlerine başla. Yaz aylarında iyi olur. Hergün bir sinema filmi izle. Kategori kategori ayır. Zor durum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Mustafa. Gerçekten bende aynen öyle yapmaya başladım. Şuana kadar üç film izledim. Ve üçüde çok güzel filmlerdi. Hele içlerinde bir tanesi var, gerçekten beni çok etkiledi :) O filmde birazcık senin ilgi alanına giriyor. Neyse, hepsini yavaş yavaş paylaşacağım zaten :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.