Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

19 Haziran 2016 Pazar

Pazar Yazısı #34

Ne güzel bir şarkısın sen öyle...Gözlerim doluyor aman sen neredesin Ellerim donuyor aman sen neredesin

Yan kalbim yan külden adam olursan Yan kalbim yan kaçamazsın sevdadan

Seni diye tuttum kedimi, dizlerime yatırdım Seve seve tüylerini, uykulara götürdüm Çekmecemde resmin vardı, baka baka bitirdim Gözlerimle sana güller, papatyalar getirdim

Yan kalbim yan külden adam olursan Yan kalbim yan kaçamazsın sevdadan

Gözlerim dalıyor aman sen neredesin Herkes geliyor aman sen neredesin

Dinlenmesi gereken güzel şarkılar ile dolu etrafım. Yaz stajımdan, yaklaşmakta olan yaz okulumdan ve kitaplarımdan kalan zamanlarımdan bu güzel şarkıları dinliyorum blogcan. Sencede güzel değil mi şarkı ? Sadece kısa bir şekilde bundan bahsetmek istemiştim sana. Çok duramayacağım bu kez. Biliyorsun, burada çok uzun süre duramıyorsam sende biliyorsun ki geçerlik bir sebebi vardır. Yada bilerek kısa bir şekilde durup gidiyorda olabilirim, şuan emin değilim. Neyse. Zaten seninle uzun uzun sohbetlerimiz olmuştu geçtiğimiz günlerde. Bunu inkar edemezsin olric.

Sanırım hatlar karıştı blogcan... Sana iki tane daha şarkı linki bırakıp gidiyorum. Bu üç şarkıyı dinleyip dinleyip durursun artık...Bu diğer iki şarkının sözleride zaten video altındaki yorumlarda yer alıyor blogcan. Birde benim buraya yazmama gerek yoktur diye düşünüyorum.

Birbirinden güzel üç şarkı armağan ettim sana blogcan. Keyifle dinle !

Diğer Pazar Yazıları: http://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

  1. Ezginin günlüğü'nün şarkıları her zaman güzeldir bunun yanında sana Birsen Tezer'i de dinlemeni tavsiye edebilirim :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Selam Emre. Evet haklısın Ezginin Günlüğü harika. Her şarkısı birbirinden güzel. Severek ve beğenerek dinliyorum. Sizlere tavsiye ediyorum tabii ki. Birsen Tezer'den ilk olarak Hoşgeldin adlı şarkıyı dinlemiştim ve çok ama çok beğenmiştim. Zaten bir dönem Hoşgeldin adlı şarkı oldukça popülerdi.

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.