Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

31 Temmuz 2016 Pazar

Pazar Yazısı #40

Bu yazı okur üzerinde kötü etki yarattığı gerekçesiyle, tarafımca kaldırılmıştır..

8 yorum:

 1. Doğum günün kutlu olsun:)
  Hayat sen varoldukça güzel. Kendine sahip çık. Bu farklılığın içinde bir başka renksin ve öyle güzelsin ya da yakışıklısın diyeyim:)

  İnsanlar bazen beni anlamıyor ama anlaşılmak için çabalıyorum. Aslında dürüstçe içimden geçenleri söylüyorum sesimi duyan olur diye. Yine kendi sesimi kendim duyuyorum. Bu işte bir terslik olmalı..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba le yan. Güzel yorumun için teşekkür ediyorum sana :)

   İnsanların beni anlamaları için bende yeteri kadar çaba gösterdiğimi hatırlıyorum. Ama gerçekten, bu çaba göstermede yordu beni. Hem zaten beni hiç anlayamamış hiçte tanıyamamış insanlar. Sen yinede dürüst bir şekilde içinden geçenleri söylemeye devam et. Sesini duyan birisi mutlaka olacaktır ;)

   Sil
  2. Umuyorum belki de duyacak kişi henüz gelmemiştir etrafımıza...

   Sil
 2. Bu mutsuz günlere inat gelecek günlerin alabildiğine mutlu geçsin Mustafa. Doğum günün kutlu olsun :)

  Ne diyordu Çılgın Sedat; Nelere katlandı bu yürek buna da katlanır elbet :Pp

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Muhammet, güzel dileklerin için teşekkür ederim. Doğum günümü kutladığın içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Ayrıca sözüde beğendim 😀

   Sil
  2. Benim de favorilerim öyle... Yıllardır kulak mememin altında ya da o hizadadır. Fransız, İngiliz diyen olduysa da kim sallar onları. Staj bitti ve Sivas'ta serin ve sakin günler seni bekler, ne güzel! İlk paragrafta durumu güzel anlattın. Suç hep insanın kendinde değildir ki!

   Staj olayına gelince: Zamanında ben de kavgalıydım. Adamlar her hareketimize karışıyorlardı. Tamamen ideolojik bir durumdu benimki...

   Sil
  3. Selam Mustafa. Evet, sonuç olarak staj bitti ve güzel Sivas günleri başladı. 😀

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.