Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

21 Ağustos 2016 Pazar

Pazar Yazısı #43

Bu yazı okur üzerinde kötü etki yarattığı gerekçesiyle, tarafımca kaldırılmıştır.

4 yorum:

 1. güzel bir kitap tavsiye ederim bir an önce okumaya bak :)
  Hiç bir şey den vazgeçme daima mücadele için de ol olayın ne olduğunu tam olarak bilmiyorum fakat mücadele etmek daima iyidir ...
  Nur A.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. En kısa zamanda, elimdeki kitaplardan sonra Kuyucaklı Yusuf'uda okumayı düşünüyorum. Diğer olaya gelince; direnmekten mücadele etmekten yoruldum. Uzun süre mücadele ettim ben bazı şeylerle. Ama artık bende yoruldum...

   Sil
 2. Yaşamı bazen zorlaştıran galiba bizleriz Mustafa. Düşüncelerin de boyutu var. Farklı bir boyuttan düşüncelerimizi izlemek gerekli. Kitap ve filmlere devam etmen çok güzel. Geçen biri bana yorumlarda tam teşekküllü bir küfür ettikten sonra "mal mal roman yazmışsın kim okuyacaksa" demiş. Kitapların ve beyazperdenin getirdiği fikir genişlemesinin farkında olan kimse yok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam Mustafa. Sanırım haklısın. Yaşamı zorlaştıran bencede bizleriz. İnsan iyiyide kötüyüde kendisine yine kendisi yapıyor... Filmler ve kitaplar beni hayata bağlayan en önemli şeyler. Yaşama sevincimi artırıyor kitap ve filmler. Hayata bakış açımı değiştiriyor. Bahsettiğin yoruma bakılırsa, o yorumu yazan kişi seni, apaçık kıskanıyor. Bana biraz öyle geldi. Çokta takmamak lazım kafaya böyle şeyleri.

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.