Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

16 Eylül 2016 Cuma

Shaun Of The Dead [#izledim14]

Kötü geçen sınavların ardından yine bir film izleme vakti... Yine bir hayatta kalma filmi. Yine bir zombi filmi. Ve yine bir aşk filmi. Evet evet, bu filmde bu saydıklarımın üçüde var. Zaten filmi bana göre güzel yapanda tam olarak bu. Filmde birazda ekstra komedi var. Yani tek taşla 4 kuş! Film ne kadar güzel anlatamam blogcan. Ama ben yinede klavyemin dayandığı kadar anlatmaya çalışacağım. 

İlgili tweet; #ShaunOfTheDeadTweetim 
Shaun Of The Dead

Filmin Konusu:

Ana karakterimiz olan Shaun, son zamanlarında kız arkadaşı ile sorunlar yaşayan bir kişidir. Tabii ki bunlar aşılamayacak türden sorunlar değiller. Üniversite yıllarında tanıştığı bir arkadaşı ile aynı evde kalan Shaun bir sabah uyandığında yaşadığı şehirdeki insanların tek tek birer zombiye dönüştüğünü görür. Aklına gelen ilk şey ise, aynı şehirde yaşayan annesini ve sevgilisini bu zombi felaketten kurtarmaktır. Shaun, ilk önce annesini ve sonrada kız arkadaşını kurtarmak için planlar yapar. Peki Shaun, sevdiği bu iki kadını felaketten kurtarabilecek midir ? 

Fragman:

Puanım: 4/5
9.6.2016

6 yorum:

 1. Bu filmi izlediğim zaman oldukça eğlenceli gelmişti. Güzel seçim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, film oldukça eğlenceli ve izleyiciyi sıkmıyor.

   Sil
 2. Bu arada bende bir kaç film izledim ve blogumda yazdım. Belki içinden izlemek istediğin olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazılarınızı okuyacağım. İzleyecek film seçiminde yazılarınızın bana seçim konusunda yardımcı olacağından eminim, teşekkür ederim. ^_^

   Sil
 3. Fragman komikti. Ama Hollywood şu zombilerden ne zaman vazgeçecek acaba Mustafa merak ediyorum. Bana daha çok komedi filmi gibi geldi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa. Evet, film zombi felaketinden ziyade, komik ve eğlenceli bir filmdi. Vaktin olursa mutlaka ama mutlaka izlemeni öneririm. Eğlenceli bir filmdi bence :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.