Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

19 Ekim 2016 Çarşamba

Stajyer [#izledim16]

Uzun zamandır izlemeyi düşündüğüm bir filmi daha izlemiştim blogcan. Buralara yazmak çok uzun sonra nasip oldu... Bu filmi bitirmek çok ama çok uzun zamanımı aldı. Tek seferde izleyip bitiremedim ve uzunca bir zamana yaymış oldum... Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki; bu film, izleyiciye bir şey katmamakla birlikte, filmin sonunda bir derste vermemektedir. Yani bu filmden çıkarılacak bir ders yok. Varsa siz söyleyin... Fakat izlemesi çok keyifli. Güzel vakit geçirmek istersen, sende izleyebilirsin blogcan !


stajyer
Filmin Konusu:

Açık konuşacağım. Filmin konusunu bende tam olarak anlamadım. Belkide bu sebepten dolayı, filmden bir sonuç yada bir ders çıkarmamış olabilirim. Genel olarak eğlenceli bir film olmakla birlikte, Ben adındaki yaşlı adamın, emeklilikten sıkılıp bir eticaret firmasında stajyer olarak işe başlamasını konu alıyor.

70'li yaşlarda olan Ben Whittaker, emekliliğin vermiş olduğu rahatlıktan kurtulmak için bir eticaret firmasında stajyer alımı olduğunu duyunca, firmaya başvuru yapar. Ve tatlı macera başlar...

Fragman:Puanım: 4/5


bu yazı hazırlanırken dinlenen şarkı ! #VerBanaDüşlerimi

8 yorum:

 1. Kısa ve öz olmuş Mustafa kardeşim ya okumaya değer diğer blog film tanıtımları çok uzun ve sıkıcı bu tür yazılar yazmaya devam edersen devamlı ziyaretçin olacağım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Emre, ben bu şekilde kendime göre, yorumlamayı seviyorum. :) Yazılarımı takip ettiğin için teşekkür ederim :)

   Sil
 2. De Niro'yu izlemek keyifliydi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın :) Güzel bir oyuncu, yakışmış başrole...

   Sil
 3. Komedi filmi sevenler için gayet iyi bir film... Çok sevilen bir film olsa gerek...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Mustafa. Bende uzun zaman önce izlemiştim ve uzun zaman önce yazmıştım yazısını. Yayınlamak bu güne nasipmiş :) İzlemesi keyifli bir filmdi...

   Sil
 4. Efendim merhaba,

  De Niro'nun filmleri arasında bunun olduğunu bilmiyordum, mutlaka izleyeceğim. Paylaştığınız için teşekkürler :)

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.