Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

21 Şubat 2017 Salı

Cloverfield Yolu No 10 [#İzledim22]

Film seansları hızla devam etmekte... Fakat şimdiden söyleyeyim blogcan; bu film 2016 yılından kalma. Bu yazıda öyle. Taslaklarda yer alan sıralamaya bakacak olursam, bu yazının yayınlanması 2017 yılı içerisinde herhangi bir güne tekabül eder. Filmi izlediğim an her zaman yaptığım gibi bir #tweet atmıştım zaten. Ve şimdi, hayatta kalma konulu bu filme biraz yakından bakalım.Filmin Konusu:

Genel olarak olaylar, Michelle'in başından geçmekte. Nişanlısından kavga ederek ayrılan Michelle yolda ilerlerken aracıyla bir kaza geçirir. Gözünü açtığında ise, kendini bir yeraltı sığınağında bulur. Bu sığınakta kendinden başka iki adam daha vardır bunlar Howard ve Emmett. 

Bulundukları sığınağın sahibi olan Howard dışarıda kimyasal saldırı olduğunu ve bu nedenle dışarı çıkılmaması gerektiğini söylemektedir. Sığınakta Michelle, Howard ve Emmett ne kadar birlikte yaşayabilecekler dersiniz ?

Bu film yapısı itibari ile biraz #Hidden'a benzemektedir.

Fragman:Puanım: 4,5 / 5

4 yorum:

 1. Yarın gine evdeyim. Boş vaktim mevcut yani :/
  Açıp izlerim sanırım. Tavsiyen için teşekkürler Mustafa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İzlemenizi gerçekten tavsiye ederim ^^ Pişman olmayacağınız bir film.

   Sil
 2. Fragmanı çok ilgi çekici tabii konusuda öyle. Pazar günü izlenecek film aramaya gerek kalmadı sanırım. Mutlaka izleyeceğim teşekkürler paylaşım için 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Zehra hanım. Gerçekten ailece izlenebilecek bir film. İzlemenizi öneririm...

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.