Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

8 Şubat 2017 Çarşamba

Afacan Zombiler [#izledim21]

Afacan Zombiler

Yine bir zombi filmi. Fakat bu filmde korku falan yok. Tamamen eğlence ve keyif var. Yani ben bu filmi izlerken korkmadım. Aksine, eğlendim ve keyif aldım. Tıpkı #ShaunOfTheDead filminde olduğu gibi. 

Filmi izlerken çok ama çok keyif aldım blogcan, evet. Güzel bir "film gecesi" 'nde izlenebilecek türden bir film...

Filmin Konusu:

"Mutlu tavuk ürünleri" adında bir firmanın tavuk etlerinden yayılan bir virüs ile başlar herşey. Tıpkı her zombi filminde olduğu gibi ! Fakat burada farklı olan tek şey, zombilerin çocuklar olması.

Bir gün okulda çocuklar tek tek zombiye dönüşür. Okuldaki öğretmenler bu zombi felaketinden kurtulabilecek mi peki ?

Fragman:  Puanım: 3/5
18.12.2016

4 yorum:

 1. İlginç bir filme benziyor :) Genel de zombi filmlerini sevmem ama her pazar ailecek film günümüz. Listeye aldım mutlaka izleyeceğiz :) Teşekkürler paylaşım için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Zehra. Gerçekten ailece izlenebilecek bir film. Korkunç değil. Çocukları çok ürkütmez diye düşünüyorum :D

   Sil
 2. Mustafa kendine yine bir hortlak filmi buldun :) Film sektörü hortlaklardan vazgeçmeyecek anlaşılan... Bakalım 2017'de de bir hortlak filmi yapılacak mı? Yayın başlığını ve ilk fotoğrafı görünce "bunların neresi afacan" dedim, konuyu okuyunca anladım... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D Böyle filmlerde gerekli ama Mustafa. Hortlak olasada, böyle senaryolar da güzel oluyor. Bu filmde olmasada bu tür filmlerde çoğu sahneyi nefessiz izliyorum. Geçen gün youtube'da yine böyle bir film izledim. Oda güzeldi. Bir ara onuda yazarım belki :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.