Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

19 Şubat 2017 Pazar

Pazar Yazısı #69

Sanırım iki gün önceydi... İki gün önce gece, yatağımda uyumaya çalışıyordum. Bir o tarafa, bir bu tarafa dönüp duruyordum. Yatağın sıcak ama terli olmayan tarafını aramaya çalışırken aklımda pazar yazısı ile ilgili düşünceler geçmekteydi. Çok güzel bir giriş düşünmüştüm bu haftaki pazar yazım için. Bir cümle kurdum, sonra ikinci cümle geldi, sonrada üçüncü cümle ! Öyle güzel cümlelerdi ki bunlar. "Kalkıp bunu not almalıyım" diye düşünmüştüm o an. Ama ne yazık ki, "nasıl olsa hatırlarım ve yazarım tekrar" diye düşünerek not almadım aklımdaki düşüncelerimi. Ve şimdi bu haftaki pazar yazımı yazmaya çalışıyorum, ama o güzel cümleleri hatırlayamıyorum... Pişmanım blogcan. 

Neyse. 

Şimdilerde daha önce olanlar gibi olmasa da bir yorgunluk var üzerimde. Garip bir his. Nasıl tarif edebilirim ki... Yorgun ve bıkkınım. Uğraşacak ne kadar da çok şey var şu hayatta. Yapmamız gereken ne çok şey, dönmemiz gereken ne çok viraj var öyle. Bıktım usandım şimdiden. 

Son günlerde kafama takılan bir şey var blogcan. Oda blog tasarımı. Evet, sade olan bu tasarımı seviyorum aslında. Ama yinede bir değişiklik istiyorum nedense. Kaşınmasam mı acaba ? Emin olamadım şimdi. Sonuçta iki yıldan uzun süredir blog tasarımım bu şekilde. Ama ben biraz daha sadeleştirmek istiyorum. Bundan daha sade nasıl olabilir diye düşünüyor olabilirsin. Ama inan çok daha sadece olacak. Ve sanırım biraz da tarz olacak ;) Aslında bir şablon çıkardım ortaya. Hâlâ üzerinde çalışmalarım devam etmekte.   Bakalım... İstediğim sonucu elde edersem değiştiririm... Aslında uzun zamandır aklımda olan birşey fakat bir türlü vakit bulamıyordum. Vakit bulursam üzerine çalışmaya devam edeceğim...

#ClickHere! 

Diğer Pazar Yazılarım : http://goo.gl/OAggvn


Sanırım artık ağır gelmekte pazar yazılarım. Yazmak, ne kadar zorlaşmış şu günlerde. Uzunca bir uykuya dalıp, güzelce uyumak istiyorum. Belki o zaman kendime gelirim ! 

2 yorum:

 1. Blog tasarımını değiştirebilirsin elbet lakin bence senin dediğin gibi "çokta kaşınma" :D Ama illa değiştireceksen Blogger'ın hazır sade temalarından kullan ;) Tavsiyemdir :)
  Keyifli pazarlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdilik yine bu sade tasarım ile devam edeceğim. Sidebar'ı yok etme gibi bir fikrim vardı. Fakat vazgeçtim şimdilik. Bir süre daha bu şekilde devam. Blogger temalarını inceliyorum...

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.