Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

1 Mart 2017 Çarşamba

Karanlık Sular [#İzledim23]

Hayatta kalmak konulu filmlerin dikkatimi çekiyor olması ilginç. Boş zamanlarımda film izlemek istediğimde genelde bu kategoriye göz atmaktayım. Geçtiğim günlerde Karanlık Sular adlı bir film izledim. Fakat dikkatimi çeken birşey oldu. Wikipedia da dahil olmak üzere hiç bir yerde bu film üzerine bir yazı yazılmamış. Zira karanlık sular adında farklı filmlerde yer almakta. Sanırım ilk ben yazıyorum. 

Neyse ! 

Filmi izlemeye başlarken bir #tweet atmıştım. Şimdi film hakkında detaylara bakalım.

Karanlık Sular

Filmin Konusu:


Amerikalı bir sörfçü olan Nancy saklı bir cennet olan bir plaja gelir. Bu güzel yeri çok az sayıda sörfçü bilmektedir ve burayı kimseye söylememektedir. Bunun sebebini merak eden Nancy annesinin yaptığı gibi gelip burada sörf yapmaya başlar.

Kıyıdan fazlaca uzaklaştıktan sonra, bir köpekbalığı saldırına uğrayan Nancy, küçük bir çıkıntının üzerine çıkarak orada mahsur kalır. Ve sesinide kimseye duyuramadığı için, zorlu bir geceyi o küçük çıkıntıda geçirmek zorunda kalır.

Köpekbalığı Nancy'in etrafında gezerken, su seviyeside her geçen saniye yükselmektedir. Kendini köpekbalığından ayıran bu çıkıntı sular altında kalmadan kıyıya ulaşabilecek midir ?

Fragman:Puanım: 3.5 / 5 

5 yorum:

 1. Merhabalar Mustafa Bey.
  Çok güzel bir film seyretmişsiniz ve bu güzel filmin tanıtımını yaparken, aynen profesyonel film reklamcıları gibi, filmin sonunu seyirci de merak uyandıran bir cümle ile bağlamışsınız. Tanıtım yazınız gerçekten çok hoş ve güzeldi. Kaleminize ve emeğinize sağlıklar dilerim. Herhalde filmin sonunu açıklayan bir yazı daha yazarsınız.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar Recep Bey. Film güzeldi. Fakat daha sonraları öyle filmler izledim ki hocam, hepsi bir birinden müthiş, her hafta yeni film tavsiyeleri ile geleceğim. Bir sonraki film yorumları çok daha güzel filmler ile dolu olacak hocam... :)

   Sil
  2. Merhabalar Mustafa Bey.
   Hiç yeni film izleyemiyorum. Daha önceleri izlediğim ve beğendiğim filmleri sürekli izler dururum. Paylaştığınız filmler mutlaka güzeldir ama, ben de o filmi izlemek üzere peşine düşebilmem için, içeriğinin bana da hitap etmesi gerekiyor. Aksi halde, yarıda bırakıyorum.
   Selam ve dualarımla.

   Sil
 2. Nancy'nin işi zor gibi :) Ben de bu aralar film izlemeye başlayacağım tekrar... Kış uykusundan çıktım nihayet

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Mustafa. Zor olduğu kadarda güzel bir filmdi :) Hazır izlemişken buraya yazayım dedim :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.