Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

12 Mart 2017 Pazar

Pazar Yazısı #72

Sihir notalarda gizli sanırım... Ben, yazabilmek için uygun koşulun sağlanması gerektiğini düşünenlerdenim. Bahsettiğim bu uygun koşul ise bazen notalar sayesinde mümkün olabiliyor. Az önce eski yazılarıma bir göz attım. Özellikle'de pazar yazılarıma göz attım. Bazı pazar yazılarımda paylaşmış olduğum enstrümantal müziklere baktım. Her birini yeni sekmede açtım ve dinlemeye koyuldum. Ne kadar güzel notalar öyle. Belkide son zamanlardaki (son bir kaç ay) sorunum bu güzel enstrümantal müzikleri dinlemiyor oluşumdur.

Belkide bu nedenler birşeyler yazamıyordum. - müzik durdu, ikinci müzik için play butonuna tıkladım... -

Hava birden değişti. Daha dün güneşli bir hava varken şuan şiddetli gökgürültüsü ve yağmur var. Ve Accuweather' ın tahminlerine göre tüm hafta bu şekilde geçecekmiş...  Daha öncede hissettiğim gibi oldu az önce. O denli şiddetli. 

Hayata ne kadar renk katmaya çalışsam'da hayat yine sıkıcı olmayı başarıyor. Yanlışı nerede yapıyorum bilmiyorum. Sanırım hiç bir şeyden keyif alamıyorum şu sıralar. Blog yazılarından bile. Hissizleştim.

Biraz dinlensem mi ? 

Diğer Pazar Yazılarım : http://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Aynı şehir de olunca ruh halini anlayabiliyorum hava cidden bir öyle bir böyle. Şunu diyecektim her "Pazar Yazısı" okumaya geldiğimde "Uzun olsun lütfeen." diyorum haberin olsun demedi deme. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında bende artık eskisi gibi, uzun uzun yazmak istiyorum. Özellikle son birkaç aydır bunu başaramıyorum. Nede olsa yaşadığımız kenti biliyorsun Samet :D

   Bundan sonra çok daha uzun yazmaya, aklımdan kalbimden geçenleri aktarmaya dahada gayret edeceğim...

   Ziyaret ve yorum için teşekkürler Samet.

   Sil
 2. Merhaba Mustafa, yaşam bazen behsettiğin gibi tuhaf bir yer oluyor. İnsan hissizleşmiyor galiba yaşam git gide yapay bir hal alıyor. Orijinalliğimiz kalmadı... Ben de Sivas'a geldim ama burada da huzur bulamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayat gerçektende tuhaf Mustafa. Öyle garip şeyler oluyor ki... Kalpler öyle anlamsız sebeplerden dolayı kırılıyor ki hiç sorma... Bir aksilik olmaz ise, yakında seninle iletişime geçeceğim Mustafa. Hayırlısı.

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.