Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

28 Mart 2017 Salı

Toni Blake - Aşkların Son Durağı [#okudum14]

Nihayet bitti.

Kitabın bittiğine pek sevinmedim aslında. Genel olarak güzel ve sürükleyici bir hikâye idi. Alışmıştım tüm karakterlere ve olaylara. Sahiden güzel bir kitaptı be ! Tıpkı serinin ilk kitabı gibi ! Serinin ilk kitabı mı ? Yani Deli Dolu Bir Yaz 'dan bahsediyorum. Toni Blake'in Destiny serisi yani. Bu güzel seri; destiny kasabasında yaşanan güzel olayları konu almakta. Daha doğrusu aşkları konu almakta. Seri hakkında detaylar için buraya bakın. Serinin ilk kitabı için ise şuraya bakın.

Şimdi ise serinin ikinci kitabı olan Aşkların Son Durağı adlı kitaba biraz bakalım blogcan !

Kitabın Konusu:

Toni Blake - Aşkların Son Durağı

Serinin ikinci kitabı olan bu kitapta ana karakterimiz Rachel Farris; yıllar sonra doğduğu kasaba olan Destiny'e büyükannesi olan Edna'ya festival için elma toplama konusunda yardım etmeye geliyor.

Tıpkı serinin ilk bölümünde de olduğu gibi kasabada yer alan iki aile pek iyi geçinememektedir. Bu bölümdeki düşman aileler Farris ve Romo ailesidir. Chicago'dan Edna'ya elma toplamaya gelen Rachel, Destiny'e geldiği an Romo ailesinden geriye kalan tek kişi olan Memur Mike Romo ile karşılaşır.

Kitap boyu Rachel Farris ile Mike Romo'nun yaşantısına tanık olacaksınız.

Kitap Hakkında Görüşüm:

Destiny serisi müthiş bir şekilde devam ediyor. Serinin ilk kitabındaki tadı ikinci kitaptada aldım. Bu nedenle Destiny serisine devam ! 

Fakat seriye devam etmeden önce araya farklı kitaplarda katmak gerek ! Yeni kitabım #BilinmeyenBirKadınınMektubu !

Kitap Hakkında Detaylar:
Yazar: Toni Blake
Yayınevi: Nemesis Kitap
Çeviri: Eda Tevrizci
Sayfa: 379
Puanım: 4.9/5 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.