Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

2 Nisan 2017 Pazar

Pazar Yazısı #75

Tamamen unutmuşum... Önceden aklıma gelseydi çok daha iyi bir şekilde anlatabilirdim bazı şeyleri. Yani, şuan ki gibi aceleye gelmezdi hiç değilse. 

Neyse ! 

Derse yetişmeden önce ortalama 45 - 50 dk zamanım var. Buda bir pazar yazısı yazabilmek için yeterli bir süre sanırım...

Daha öncede şurada Oğuz Atay'dan çeşitli alıntılar yapmıştım. Onlar; Oğuz Atay'ın Tutunamayanlar adlı eserinden idi. Şu sıralar hazırladığım Oğuz Atay alıntısı ise, Tehlikeli Oyunlar adlı eserden müthiş bir kesit olacak blogcan ! Hazırlıklar devam ediyor. Cidden buda en az öncekiler kadar güzel olacak. 

Hatırlar mısın bilmiyorum blogcan. Geçen hafta; #sivas'tan bahsetmiştim. Orada Mustafa Sönmez ile buluşmuş ve sohbet etmiştik. Sohbetten görüntüler şurada yer alıyor.

45 - 50 dakikam olduğunu söylemiştim. Fakat bir an düşündüm de, yola çıkmadan önce hazırlanmam gerektiğimi fark ettim. Yani gitmem gerekiyor blogcan. Sana güzel bağlantılar - linkler verdim. Onlar idare edersin artık ;) 

Diğer pazar yazılarım : http://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Olric ile konuşmalar seni epey etkilemiş gibi Mustafa. Ben de kitabı bitirince yorumumu video olarak yapacağım. Bu arada pazar günü ne dersi? Zaman hızla aktı ve gelecek geçmiş oldu Sivas günleri bitti... Geriye güzel anlar ve video sohbetimiz kaldı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Mustafa. Oğuz Atay, en sevdiğim yazarlar arasında yer alıyor. Artık sende tanışmalısın Olric ile ;)

   Ders olayına gelince, o konuyu hiç açmayalım bence :( Başımda bir bela varki hiç sorma...

   Sivas günlerinin bitmiş olması; seninde tahmin edebileceğin gibi, çok canımı sıkıyor. Zaten pazar pazar matematik ile mücadele ediyor oluşum; sivas için, güzel günler için...

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Öyle deme Samet :D Buralarda yeni birşey daha var.Linkleri kontrol edersen; senide ilgilendiren yeni bir şey göreceksin ;)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.