Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

9 Nisan 2017 Pazar

Pazar Yazısı #76

Bir pazar günü; önümde ki sıkıntılı ve zorluklarla dolu günleri düşünmekteyim. Bu işin üstesinden de bir gelebilirsem inşaALLAH ondan sonrası çok daha güzel olacak... Hayırlısı ile o günleri'de görürüm inşaALLAH. Hadi inşaALLAH :) 

***

Yine gecikmiş olan bu pazar yazıma başlamadan önce biraz eski yazılara bakınırken buldum kendimi. Eski bir yazımda yer alan güzel bir şiiri okudum - dinledim ve bir kez daha sevdim :) Onun haricinde son bir kaç gündür kablosuz mause ile mücadele etmekteyim. Bir çalışıyor bir çalışmıyor ! Derdi nedir çözemedim. Işığı yanıyor, ama yinede çalışmıyor. Aygıt yöneticisi üzerinden çeşitli müdahalelerde bulundum, tam sorunu çözdüm derken, ertesi gün yine çalışmamaya başladı. Neyse, şimdilik touchpad ile idare etmeye çalışıyorum ! işin en can sıkan tarafı ise, bu aksiliğin grafik tasarım'a başlamış olmama denk gelmesi oldu ! Sorun mause'da mı yoksa bilgisayarda mı bu onu çözmeye çalışıyorum. Eğer yeni mause almak sorunu çözecek ise, hemen şimdi alacağım. 

***

Neyse. Bu kadar dert yandığım yeter sana blogcan ! Belki iki kelime edip tavsiyede bulunursun diye şey ettiydim :D 

***

Neyse.

Grafik tasarım'a başladım. Ve iki günde yeni yeni şeyler keşfettim. Gittiği yere kadar gitmek istiyorum bu konuda. Biraz zahmetli fakat güzel bir mesele... Bakalım ne kadar devam edebileceğim ? 

***

Bu güzel pazar günümde çok farklı bir şey oldu. Hiç hesapta yok iken karşıma yepyeni bir dergi çıktı. Adı heybedar. Hakkında pek bir bilgim olmasa'da sonuç olarak incelemem için bana verildi bende okuyup bir göz atacağım :) Belki çok uzun zamandır aramakta olduğum dergi budur...

***

Son olarak; geçen hafta bahsetmiş olduğum Oğuz Atay alıntısı bu hafta içinde yayında olacak ! Tehlikeli Oyunlar'dan müthiş bir bölüm için takipte kal blogcan... 

Diğer pazar yazılarım : http://goo.gl/OAggvn

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.