Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

17 Mayıs 2017 Çarşamba

Fakir Servis İstanbul

Küçük ev aletleri üretiminde dünya lideri olan firma, ısıtıcı grubu, ütü grubu, kişisel bakım ve sağlık grubu, mutfak grubu, süpürge grubu ismini verdiği birçok farklı kategori altında onlarca ürün üretmektedir. Türkiye’de yaygın bir pazara sahip olan Fakir ürünleri, kaliteli ve dayanıklı ürünler olmalarıyla bilinmektedir. Fakir markası küçük ev aletlerinde çıtayı yükselten, dizayn olarak beğenilen, kalitesi yüksek, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, kullanımı kolay ve işlevsel ürünler üretmektedir. Fakir servis hizmetlerimiz firmanın tüm ürünlerini kapsayan geniş bir kadroyla sunulmaktadır.

Fakir Servis hizmetimiz kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ekiplerimiz tarafından sunulan, orijinal yedek parçaların kullanıldığı detaylı bir hizmettir.

Konusunda profesyonel hizmet sunan teknik servis elemanlarımız, teknik bilgisi yüksek olmanın yanında detaylı ve ince işçilikle tamir süreçlerini gerçekleştirecektir.

Ürününüzü uzun süre kullanamama durumunuzun oluşmaması için arıza işlemlerimizde hızlı müdahaleye ve hızlı çözüme önem veren firmamızla gerçekleştireceğiniz tüm tamir ve bakım süreçlerinden memnun kalacaksınız. Hizmetimiz kapsamında 1 yıl parça garantisi vererek, aynı parçanın bu sürede arızalanması durumunda ücretsiz değişimini sağlıyoruz.

Firmamıza 444 88 48 numaralı telefondan ulaşarak kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilir, cihazınız hakkında aklınıza takılmış olan konuları danışabilirsiniz.

Firmamıza ulaştıracağınız cihazınız hızlı bir şekilde tamir edilecektir. Dilerseniz ekiplerimiz cihazınızı adresinizden teslim alarak, arızasını giderip tekrar adresinize teslimatını saplayacaktır. Fakir servis hizmetlerinde en kaliteli çözümleri siz müşterilerimize sunuyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.