Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

22 Mayıs 2017 Pazartesi

Özel Alarko Servis Hizmeti: 444 88 48

Türkiye’de kurulmuş ve global bir firma ile birleşerek dünyaya açılmış olan Alarko, ısıtma, soğutma, merkezi ısıtma, bina otomasyon, su basınçlandırma gibi alanlarda üretim gerçekleştirmektedir. Ürünleri arasında özellikle kombi ve klimaları öne çıkan firma saygın ve güvenilir olma felsefesiyle yola çıkarak, insana ve doğaya zarar vermeyen ürünler geliştirmektedir. Daima gelişme hedefinde olan Alarko, kaliteden ödün vermeden ürettiği tüm ürünleri tüketicilerle buluşturmayı sağlayan yaygın bir satış organizasyonuna sahiptir.

Alarko ürünlerinde meydana gelebilecek tüm arıza işlerinde ve ürünlerin bakım işlemlerinde hizmet sunan Alarko servis ekibimiz, konusunda deneyimli ve uzun yıllardır Alarko ürünlerinde uzmanlaşmış personellerden oluşmaktadır.

Alarko servis hizmetimizden faydalanmak için bizi aramanızla birlikte mobil ekiplerimiz adresinize gelerek, cihazınızın sorununu tespit edecek ve en kısa süre içerisinde tamir işlemini başlatacaktır. Tüm tamir sürecimiz boyunca yapılan işlemlere dair bilgilendirilerek, çıkacak olan masraflar tarafınıza bildirilecek onay vermenizle birlikte tamir işlemine başlanacaktır. Müşteri memnuniyeti prensiplerini ana felsefesi olarak belirleyen firmamız, tüm tamir aşamalarında belirli standartlara uyarak profesyonel bir hizmet gerçekleştirmektedir.

Alarko ürünlerinize alacağınız uygun fiyatlı bakım paketlerimiz sayesinde ürününüzün ömrünü uzatabilir ve daha geç arızalanmasını sağlayabilirsiniz.

Alarko Servis ekibimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. 7 gün 24 saat boyunca en acil tamir işleriniz için çalışan nöbetçi ekiplerimiz adresinize en kısa sürede gelerek, cihazınızın tamir sürecini başlatacak ve yaşadığınız sorunun önüne geçecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.