Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

12 Mayıs 2017 Cuma

Sony Televizyon Servis Merkezi

Elektronik denildiği zaman akla gelen ilk firma olan Sony, yıllardan beri hayatımızda var olan, artık hayatımıza yerleşmiş, bizden biri olmayı başarmış bir markadır. Özel Sony Servis, hayatımızda bu derece benimsemiş olduğumuz Sony marka bütün elektronik cihazlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü teknik problem için yanınızda olmaya devam ediyor.

Güven duyabileceğiniz güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti konusunda kendisini geliştirmiş bir firma olarak hizmet verdiğimiz bölgede en iyilerden biri olmaya başardık. Bu başarıyı siz değerli Sony kullanıcılarına borçlu olduğumuzu ifade etmekte fayda vardır.

Uzman ekibimiz sayesinde tüm Sony ürünleriniz için onarım, bakım gibi teknik konularda yanınızda olmaya ve garantili hizmetlerimiz ile yaptığımız işin arkasında durmaya devam ediyoruz. Sony yedek parça konusunda da kimsenin aklında soru işareti bırakmıyor ve yedek parçaları % 100 orijinal yedek parçalar arasından tercih ediyoruz.

Orijinal olmanın yanı sıra hızlı servis veriyor olmanın tüm avantajlarından firmamız sayesinde siz de yararlanabilirsiniz. Aynı gün servis hizmeti verebilecek kadar gelişmiş ve profesyonel bir biçimde karşınıza çıkmaktan ve sizlere yardımcı olmaktan son derece mutluluk duymaktayız.

Çağrı merkezi ekibimiz teknik süreç takibini kolayca yapabilmeniz ve ne zaman isterseniz danışabilmeniz için yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. İşini severek yapan insanlardan oluşan uzman personel ekibimiz ile bir aile olarak her zaman sizlere yardımcı olmak için hazır bulunmaktayız.

Website: Sonyservis.co

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.