Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

23 Haziran 2017 Cuma

Bayram Geliyor-muş


Fark ettim'de blogcan; yine bayram geliyormuş. 

Bayrama bir iki gün kalmış. Bugün blogda gezinirken geçen yıl yazmış olduğum şuradaki post'a baktım. Daha doğrusu yorumlara baktım... Blog takipçilerimin, okurlarımın yapmış olduğu yorumları okudum tek tek. Yorumları okuyup, okurlar üzerinde nasıl etkiler bıraktığıma baktım. 

O dönem, o yazıyı kaldırmak zorunda kalmıştım. Zaten neden kaldırdığıma dair, durumla ilgili yazı içine not eklemiştim.

Yukarıda verdiğim link'e tıklayıp söz konusu sayfaya bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi. Zor, sıkıcı, boğucu günler yaşamışım. O döneme ait olan başka yazılarımda var yayından kaldırmak zorunda kaldığım. Onlara da değinmek istemiyorum. Sıkı takipçilerim durumlardan haberdarlar zaten. 

Şimdiler de yine bir bayram geliyor. Ve ben geçen yıl, bayram ziyaretine gelip samimiyetsiz gülücükler dağıtan insanlardan olmayacağıma dair büyük bir yemin etmiştim. 

Evet. Ben artık bayramları'da sevmiyorum. Bu yazının özeti bu. Ne oldu neden böyle düşüyorsun diyenler, yukarıda link vermiş olduğum yazıya gidip yorumları okuyarak durumu anlamaya çalışabilirler. 

Yada keyifleri bilir.

Anlatacak bir şeyim yok. Bayramın geldiğini fark ettim'de. 

Söyleyeceklerim bu kadar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.