Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

3 Haziran 2017 Cumartesi

Beyaz Eşya ve Televizyon İçin Profesyonel LG Servis Hizmetleri

Özellikle televizyon ve beyaz eşya üretici olan LG markasının bu ürünleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla ilgi görmektedir. Oldukça kaliteli ürünler üreten bu markanın birçok modeli ve ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin alınmasından sonra kurulum, arızalar ve diğer sebeplerden ötürü LG Servis hizmetlerinden yararlanılması gerekebilmektedir. Böyle bir durumda bulunan bölgede hizmet veren ve en kaliteli hizmeti sunan profesyonel bir servisten yardım istenmesi en doğru karar olacaktır.

Bu kapsamda LG markası konusunda ve beyaz eşyalar ile televizyonlar konusunda oldukça bilgili ve deneyimli olan servisimiz sizlere hizmet sunmaktadır.

LG marka beyaz eşyaların ve televizyonların tüm modelleri konusunda bilgisi olan ve yedek parçaları bulunan servisimizde kısa sürede bu ürünlerin onarımları yapılmaktadır. Ayrıca kurulum ve diğer işlemler konusunda LG Servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu konuda talepleriniz için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan çağrı merkezimize ulaşabilir ve internet sitemizden talepte bulunabilirsiniz.

Bu şekilde yapılacak servis taleplerini sonrasında profesyonel ve konusunda uzman olan servis ekibimiz adrese gelerek gerekli işlemleri yapacaktır. Arıza durumunda kısa sürede arızanın nedenini tespit ederek onarım işlemlerine başlanacaktır. Arızaya neden olan parçaların değişmesi gerektiği durumda sizleri bilgilendirerek markanın kendi parçaları ile değişim yapılacaktır.

Değiştirilen parçalar tarafımızdan bir yıl garanti verilerek takılacak ve cihazlarınız sorunsuz çalışır vaziyette sizlere teslim edilecektir.

2 yorum:

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.