Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

2 Haziran 2017 Cuma

Hush [#izledim31]

Ve yine bir hayatta kalma filmi ! Ara sıra karşıma çıkan bu tür filmleri izlenecekler listeme alıyorum ve fırsat buldukça izliyorum. Buda o türden bir filmdi. Ve güzeldi. İşte #tweet !

Hush
Filmin Konusu :

Filmde ki ana karakterimiz olan Maddie dilsiz ve sağırdır. Yani kadın hem konuşamıyor, hemde duyamıyor. Bir orman içindeki evinde yalnız başına yaşayan kadın, bir akşam bir katil tarafından ziyaret edilir. Katilin amacı kadını direk öldürmek değildir. Eve girip kadını öldürmek için hiçte acele etmeyen katil, kadını ilk önce psikolojik olarak çökertmek istemektedir. 

Katil kurbanını öldürmeden önce korkutarak oyun oynamaya başlıyor. Peki Maddie, bu katile karşı ne yapacak dersiniz ? 

Fragman:Puanım: 3/5

6 yorum:

 1. Güzel bir filme benziyor. Psikolojik olması da ayrıca ilgimi çekti.
  Listeye ekledim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, gerçektende izlemeye değer bir film. Tavsiye ederim.

   Sil
 2. Geçen önerdiğin korku filmini izlemiştim ve çok beğenmiştim. Buna da bakacağım herhalde. Gerilim fazla sevmem ama bu aralar sardı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Samet. Bu film Nefesini Tut kadar iyi değildi bana. Zaten iki film yorumumumda puan durumu ortada :) Filmlerin bana göre ne kadar iyi olup olmadığını yazı altında yer alan puan durumundan da görebilirsin. Yine de izleyebilirsin bu filmi. Sadece bu film biraz daha durgun geçiyor.

   Sil
 3. Bu kadın bu katilin ... (üç noktaya istediğimizi yazabiliriz) canına okur diyelim biz :)

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.