Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

9 Haziran 2017 Cuma

Özel Arçelik Servis İzmir

Önemli yerli markalarımızdan biri olan Arçelik geçmiş yıllarda ülkemizde teknoloji adına pek çok sayıda ilke imza atmıştır. Türk halkının teknolojiyle buluşmasında ve hayatlarının kolaylaşmasında son derece önemli bir yere sahip olan bu değerli markanın İzmir’deki özel teknik servis hizmetini vermek üzere sektöre adım attığımız günden beri iki şeye fazlasıyla önem vermiş bulunuyoruz: Kalite ve müşteri memnuniyeti. Kurulduğumuz günden bu yana yüksek kalitede ve hızlı servis hizmeti vererek diğer özel servis firmalarından farklı olduğumuzu siz değerli Arçelik kullanıcılarına kanıtlamış durumdayız.

Müşteri memnuniyeti konusunda yaptığımız tüm çalışmalar olumlu yönde sonuç vermekte olup daima aktif çağrı merkezi gibi önemli hizmetler ile karşınızda olmaktan son derece memnuniyet duymaktayız. Uzman teknik ekibimizin sunduğu güvenilir teknik destek ve personelimizin sunduğu diğer tüm hizmetler sayesinde şu an bulunduğumuz yere geldik ve İzmir’deki en iyi Arçelik teknik servis hizmetini sunan sayılı firmalar arasına girdik.

Özel Arçelik Servis İzmir firmamız dahilinde sunmakta olduğumuz hizmetler arasında hızlı servis, orijinal yedek parça, garantili hizmet gibi son derece önemli ve cazip faaliyetler bulunmaktadır. Hızlı servis konusunda tüm müşterilerimizin beğenisini kazanmış olmanın getirdiği mutluluk sayesinde her geçen gün daha iyiye gitmek için çok daha fazla sebebimiz bulunmaktadır. Siz de Arçelik ürünleriniz için firmamızdan servis hizmeti almak istiyorsanız irtibat adreslerimizi kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.