Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

16 Haziran 2017 Cuma

Özel Toshiba Servis Bir Telefon Uzağınızda!

Japon teknoloji devi Toshiba senelerden beri yaratmış olduğu farkları, sunduğu teknolojileri, kolaylaştırdığı hayatları ve her zaman zirvede olduğu piyasası gibi nedenlerden ötürü adından çok sık söz ettiren önemli markalardan biridir. Toshiba ürünlerinn kalitesi tüm dünya tarafından kabul edilmiş olup, Toshiba Servis konusunda da yaşanan bütün aksaklıkları ortadan kaldırmak amacıyla hizmet veren firmalardan biri olan Özel Toshiba Servis Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve Toshiba’nın kalite çizgisine uygun bir biçimde hareket ediyoruz.

Bu bağlamda garantili servis hizmetlerimiz, orijinal yedek parça değişimlerimiz, hızlı servis imkanlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile siz değerli Toshiba kullanıcıları sayesinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimizin avantajlarını kullanarak size ayrıcalıklı hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ürünlerinize yapılacak olan her hizmetin bir yıllık garanti paketini de beraberinde getirdiğini hatırlatarak yaptığımız işin kalitesinin arkasında durduğumuzu hatırlatmamızda fayda görmekteyiz. Aynı gün sağlayabileceğimiz servis hizmetlerimiz ile uzayan teknik süreçler, servisten gelmeyen elektronik eşyalar devrini çoktan kapatmış durumdayız.

Firma olarak Türkiye'nin en iyi Toshiba özel servisini veriyor olmanın mutluluğunu sizler ile paylaşmaktayız. Müşteri destek ekibimiz size sadece bir telefon tuşlaması kadar yakın olduğunu verdiği 7/24 hizmet ile kanıtlamış durumdadır. Müşteri memnuniyeti ve kalite, en başından beri temel ilkelerimizdir ve bu sayede şu an ulaşmış olduğumuz başarılar ile Özel Toshiba Servis İzmir olarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.