Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

11 Haziran 2017 Pazar

Pazar Yazısı #85

Bugünde fark yok. Yine sıkıcı berbat bir gün. Günlerimi Black Mirror izleyerek ve onun hakkında birşeyler yazarak geçiriyorum. Güzel bir dizi ama ne yapayım ? Onun haricinde bugün kitap okumaya devam etmeyi düşünüyorum. Şu sıralar okuduğum kitabın adı Yabancı. Yazar ise Albert Camus. İlginç ve çok güzel bir kitap. Farklı bir tat var bu kitapta, beğendim. Birazdan kaldığım yerden devam ederim okumaya. Belki birde film izlerim üzerine. Lanet olsun. Görüyor musun bak, bugünde planlarımın içinde ders çalışmak yok. Oysa sınav günü hızla yaklaşmakta ! Ne yapıyorum ben böyle ! 

Ben şimdi gitmek zorundayım. Son olarak sana güzel bir şey bırakıyım. Mutlaka izle dinle ama ^^ Diğer pazar yazıları: http://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Merhaba, biraz geç olduğu için kusuruma bakmayın, Kadıköy Kitap Fuarı birazcık blogla olan iletişimi kesti :D Bundan sonraki yazılarda görüşürüz umarım :) Yabancı çok kez gördüğüm bir kitap bir gün okuyacak zaman gelir umarım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   önemli değil ^^ Ablert Camus' u Tuhaf dergisinin ilk sayısı ile tanıdım ve yabancı kitabını aldım. İyikide almışım. Kitap gerçekten güzel :)

   Bundan sonraki yazılarda görüşmek üzere ^^

   Sil
 2. Black Mirror iyidir ya ben iki sezon birden izledim sonra beynim 404 error verdi en kısa zamanda son sezonu da izlemek istiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Black Mirror gerçekten çok güzel. Black Mirror' un son sezonunun tüm bölümlerini türkçe dublaj olarak şuradan blogumda izleyebilirsin ^^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.