Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

18 Haziran 2017 Pazar

Pazar Yazısı #86

Albert Camus'un etkisindemi kaldım bilmiyorum ama karamsar bir hâl içindeyim son günlerde. İçimden bir seste bunun, okuduğum kitap ile bir ilgisi olmadığını söylüyor. Gidip geliyorum işte bu düşünceler arasında. Yabancı hakkında kitap yorumumu yakın zamanda paylaşırım diye düşünüyorum. Şu sıralar hayatımda gecikmiş öyle çok şey var ki, kitap yorumuna sıra gelmez hiç. Yeni yeni'de olsa başladım gerekeni yapmaya... ALLAH'ın izniyle, olacak.

Ben şuan bir önceki pazar yazımda paylaşmış olduğum şarkıyı dinliyorum. Bağımlılık yaptı işte... 

Şimdilerde güzel şeyler ile meşgul olmaya çalışıyorum... İlk sayısından beri almış olduğum @tuhafdergi'si nin haziran sayısını alacağım. Nasıl oldu da almayı unuttum bilmiyorum cidden. Haziran ayının ortalarına gelmiş olmama rağmen haziran sayısını almadım henüz. Yarın alacağım o sayıyı da... Belki bundan sonraki pazar yazılarımda dergiden de bahsederim. Okuduklarımdan, takip ettiklerimden sizler ile paylaşmaya değer öyle çok güzel şeyler var ki... Birde blog ile eskisi kadar vakit geçirebilsem, yazacak öyle çok var ki. Ama ne yazık ki ben şu sıralar kendime bile doğru düzgün vakit ayıramıyorum.

Neyse. Bunlar benim kişisel sorunlarım. Bunlar seni ilgilendirmez. Yanlış anlama sakın blogcan. Saçma dertlerim ile seni üzmek istemediğim için söyledim bunu. 

Yine mi aynısı oldu ney ? Sanki bir an dejavu yaşadığımı hissettim. 

Görünüşe göre bugünde bana ayrılan sürenin sonuna geldim. Bir daha ki hafta daha çok saçmalarım. Haftaya görüşebilmek dileği ile. 

Diğer pazar yazılarım : http://goo.gl/OAggvn

5 yorum:

 1. bayiliyorum senin su pazar yazilarina

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok be, sahimi ? 😁 Şaka yapıyor olmalısın 😆😊☺

   Sil
 2. Yalnız şu solda çıkan reklamın kapatma tuşunu bulamadığımdan ötürü tahmin ede ede okudum yazını yazık bana ya. (okuyucu gülüyor) Beni ilgilendirmez seni ilgilendirmezi falan olmaz bence bir blog ne kadar belli bir konu üstünden giderse gitsin yazanından bir iz taşımalı bende. Mesela sizin böyle pazar yazılarınız var benimde öldürücü yedi gün serim var. Bence harika olmuş!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   Reklamın kapatma tuşu, reklamın orta taraflarında. Reklama biraz dikkatli bakarsanız butonu görebilirsiniz :)

   Ben ilgilendirmez derken blogcana demiştim onu, sizlere demedim :) Bloguma hitap ediyorum yani :)

   Pazar yazıları fikri bencede harika !

   Sil
  2. Yani seni ilgilendirmez derken, size demedim. Üzerinize alınmayın okur ^_^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.