Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Airfel Servis

Özellikle elektronik olarak yazılımlara sahip olan cihazların bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet veren kişilerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Elektronik cihazların içerisinde bulunmakta olan yazılım sistemleri ancak bu konu daha önceden çalışmalar yapmış kişiler tarafından tamir edilebilir. Eğer siz de bu konuda hem profesyonel hem de garanti kapsamı içerisinde hizmet almak istiyorsanız Airfel Servis ekibi olarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunabiliriz. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve sizlere güler yüzlü ve şekilde hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.


Güler yüzlü hizmet anlayışının yanısıra mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde hizmet sunabilmek için siz, bizden istek talep ettikten kısa bir süre sonra gerekirse evinize kadar geliyor ve gerekli olan işlemleri uygulamaya bu şekilde başlıyoruz. Böylece buzdolabı gibi evden dışarıya çıkarması zor olan cihazların bakım ve onarım işlemlerini yapmak için cihazları evden taşınmak gibi bir problem ile karşılaşmak zorunda kalmayacaksınız.

Bir yıl boyunca parça değişim garantili olarak Airfel Servis ile beraber sunmuş olduğumuz hizmetlerden sizde faydalanmak istiyorsanız 24 saat boyunca aktif bir şekilde çalışmaya devam eden çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız sizin destek talebinizi aldıktan kısa bir süre sonra hemen çalışmalar yapmaya başlayacak ve mümkün olan en kısa süre içerisinde gerekli olan tüm işlemlere tamamlayacaktır. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmekten dolayı mutluluk duyarız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.