Black Mirror 1. Sezon 2. Bölüm (Konusu - Türkçe Dublaj İzle)-Mustafa Alnıak | Ta Kendisi
Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

6 Temmuz 2017 Perşembe

Black Mirror 1. Sezon 2. Bölüm (Konusu - Türkçe Dublaj İzle)

Black Mirror

Teknolojinin üst düzey kullanıldığı bir dünya. Bu bizleri hiç şaşırtmadı tabii. Bu güzel bölümün konusundan bahsedeyim şimdide. (Daha fazla gevezelik yapamayacağım) 

Black Mirror 1. Sezon 1.Bölüm Konusu:


Bu bölümdeki ana karakterimiz Bing Manson. Bölümün tamamı neredeyse sahte bir dünyada geçiyor. Sahte olduğu belirten kişide zaten Bing Manson. İnsanların bisiklet üzerinde pedallayıp para puan biriktirdikleri bir dünya. Ve bu para puan'a göre yaşıyorlar. Ve döngü bu şekilde devam ediyor.

Bu döngü içinde devam etmek istemeyenler ise 12.000.000 para puan karşılığında bir yetenek yarışmasına katılabiliyorlar. Bu yarışmayı kazananlara sanırım özgürlüklerini veriyorlar. Ana karakterimize dönecek olursak; Bing bu döngüyü yaşayan bir insan. Fakat Bing Manson'un hayatı, yeni tanıştığı kadın Abi Carner ile değişecektir. Büyük bir fedakarlık yapacak olan Bing Manson, karşılığında ne alacak dersiniz ?

İzlemek için buraya tıklayın.

Puanım: 4/5

2 yorum:

  1. Jürinin karşısına çıkıp, doğruları haykırdığı sahne çok güzeldi.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet, içini fena dökmüştü jüriye.

      Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.