Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

2 Temmuz 2017 Pazar

Pazar Yazısı #88

Klasörde yer alan enstrümantal müziklerimi açtıktan sonra bir şeyler yazmaya geldim. Bu güzel notalar daha seri şekilde yazmamı sağlıyor. Bakıyorum da 88. haftaya gelmişiz pazar yazısında. 

Güzel.  

Bu arada acıkmışım. Evet, şimdi fark ettim bunu. Karnım acıkmış. Fakat öncesinde bu yazıyı bitirmek istiyorum. Herşey bir yana, önümde bu 20 günlük süreç çok ama çok yoğun ve stresli olacak. Hayatımın dönüm noktası olan sınav'a çok ama çok az kaldı. Ya yükselişe geçeceğim yada dibe batacağım. Bu konuda benim için dua etmeni, on hafta kadar önce şuradaki yazımda istemiştim. 

Şimdi bir kez daha dile getirmek istedim :/ 

Neyse.

En azında inancım var. Umudum da var. Birde üzerine sıkı bir çalışma koyarsam olur bu iş inşaALLAH. 

Canımı sıkan diğer meselelere değinip sinirlenmek istiyorum. Bugüne dek yazdım da ne oldu ? Konuştum da ne oldu ? Sayfalar dolusu text'ler yazdım. Ama değişen pekte birşey olmadı. Bu konu canımı çok ama çok sıkıyor. Üzülüyorum. Ama bilmiyor ki benimde bir kalbimin olduğunu ! 

Neyse yav, yemekte ne var ?

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

7 yorum:

 1. Merhaba ;) gelmeyelim çok uzun oldu galiba ...
  aklıma geldin bir uğrayayım dedim:)sen elinden geleni yapmışsan gerisini hayata bırak:)
  Sinirlenmek insanı yoruyor farkına varmak üzüyor bazı şeyleri olduğu gibi yaşa
  Zaman sana bir çözüm getirir iyi bakarsan etrafa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba le yan. Tekrar hoşgeldin. Evet, uzunca bir zamandır yoktun. Uğramakla iyi ettin. Daha sık beklerim. Evet, ben elimden geleni yapıp, gerisini ALLAH'a bırakacağım. Elimden fazlası gelmez. Sinirlenmek insanı yaşlandırır. Ölüme götürür. Sinirlenmek istemiyorum.

   Sil
 2. Guzel yazmissin ustadí Allah yardimcin olsun sinavda reis basaracagindan eminim

  YanıtlaSil
 3. Sayfalar dolusu yazı kolay usunda haklısın Mustafa. Yaşama hükmetme ya da yaşamı yönlendirme etkimiz kaostaki düzenin kontrolünde. Kişisel gelişimlerin saçmasapan nasihatkerine her zaman gülerim her şeyin sırrı vardır ya :) FM radyo frekansını bulan Armstrog'un şu sözlerini ilk okuduğumda çok düşünmeyi bırakmıştım:

  "Bir adam çalışmalarıyla ilgili olaylara dönüp baktığında, kariyerinin olaylarını şekillendirirken kendisinin oynadığı rolün ne kadar küçük, kontrolünün ötesindeki koşullar tarafından oynanan bölümlerin ise ne kadar baskın olduğunu görmeye başlar."

  YanıtlaSil
 4. Yazının sonunda yine "yemek" demişsin gözümden kaçmış. :)

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.