Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

16 Temmuz 2017 Pazar

Pazar Yazısı #90

Sahiden  yaşlanıyorum sanırım. Yaşlanıyoruz daha doğrusu. Zamanın ne kadar da çabuk geçtiğini şuan bir kez daha anladım. Acilen tembellikten kurtulup hayatımın geri kalanını düzgün bir şekilde yaşamalıyım. Buna mecburum. 

Hep aynı şeyler, hep aynı cümleler yahu.

Daha önceki pazar yazılarımda bahsetmiş olduğum Tuhaf dergisini bıraktım artık. Diğer sayılarını almayacağım. Bir edebiyat dergisi küfür içermemeli sonuçta. Buna rağmen okumaya devam eden binlerce kişi var elbette ama, ben listemden çıkardım kendisini. Almış olduğum ilk üç sayısınıda bir arkadaşıma hediye ettim. Şimdilerde ise, düzenli olarak okumalık güzel bir dergi arayışı içerisindeyim. Tavsiyeniz varsa bana yazın. E posta adresimi biliyorsunuz zaten ;)

Ben listeme şimdilerde Bilim Teknik dergisini aldım. Belki o dergiye devam ederim. Bundan ziyade birde güzel bir edebiyat dergisi arayışı içindeyim. Ama sahiden edebiyat olacak. Dergilere ek olarak poster koyup yarışa giren dergiler genelde içerik olarak yetersiz kalıyor gibi geliyor bana. Ama sonuçta o işlerde kolay olmasa gerek ! İçerik üretmek ciddi, zahmetli ve zor bir iş.

Şu anlar canım biraz sıkkın. Üzerimde tarif edemeyeceğim bir bıkkınlık var. Üzerimde bir ağırlık var. Nasıl olacak bu iş bilmiyorum. 

Gitmeden bir kez daha şunu söylemek istiyorum; benim için dua edin. Ve birazda şans dileyin dostlar. Zaten bu, sizden dua istediğim son pazar yazım olacak. inşaALLAH önümüzdeki haftalarda bu güzel dualarımızın karşılığı alıp önümüzdeki güzel günlere bakacağız. 

Görüşmek üzere ! ^^

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

 1. Bu dergiyi hiç duymadım. Ben genelde kafkaokur, kafa ve ot okuyorum. O değil de hani başka sekmeye geçince senin blogunun sekmesinde hey geri gel yazıyor ya işte ona bayıldım! Bi de bol şanslar sana :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Naz.

   Senin bahsettiğin dergileri bende biliyorum. Birde Tuhaf adlı bu dergiyi incelemek istedim, ilk üç sayıyı aldım. Ama artık devam etmemeye karar verdim. Ne varsa bahsettiğin o dergilerde var zaten :)

   Ve ziyaretçi başka sekmeye geçince, ziyaretciyi geri çağırma olayı güzel olur diye düşündüm. Kısa ve öz olup biraz daha nazik bir cümle bulamadım ama olsun.

   Ve sekmede yer alan mesajı görmene sevindim :) Bu kadar göze çarptığını bilmiyordum ^^

   Son olarak ; iyi dileklerin teşekkür ederim ! ^_^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.