Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

29 Ağustos 2017 Salı

Dönüp Bir Bak

Dönüp bakmak gerek. Az önce ben öyle yaptım. Haftalarca, aylarca hatta yıllarca yazdım hep. Ve bütün bu yazdıklarıma baktım durdum az önce. Okudum hepsini tek tek. Bazılarına güldüm, bazılarına utandım. (blogcan hiçte iyi bir fikir değilmiş. Acilen sana iyi bir isim bulmamız lazım) Bazılarıyla da gurur duydum. Belkide en önemlisi ; yazmaktan hiç bıkmadım ve hiç vazgeçmedim. İlk başlarda amaçsız şekilde yazdım, şimdilerde ise insanlar için faydalı şeyler yazıyorum. (Vallaha kendimi övmüyorum bak.) Bazende okuduklarımdan ve izlediklerimden notlar aldım. Bu tür şeyleri yapmaya günümüzde de devam ediyorum zaten...

Şuan saat tam 1:51 AM. Tarih 29 Ağustos. (Gecenin bir vakti yazıyorum yine birşeyler...) Yıl ise 2017'imiş... Ben bir kaç hafta evvel, ciddi ciddi yılın 2018 olduğunu sanmıştım. Ve bir an kendimi buna inandırmıştım. Bir insan günü ayı unuturda yılı nasıl unutur yahu ? Oluyor işte zaman zaman böyle şeyler. Yaşlandım. Şuan #şurada yer alan müziği dinliyorum. Güzelmiş cidden. Nereden bulmuşum bunu bilmiyorum ama aferin bana. Güzel bir tercih.

Yazıyı yavaş yavaş sonlandırırken az önce kendi yapmış olduğum bir şeyi sana da tavsiye etmek istiyorum. Ben sağ üst tarafta yer alan arama kutusu ile " pazar yazısı XX " şeklinde arama yaptım ve çıkan yazıyı okudum. ( burada XX yazan yere herhangi bir sayı yazdım. Sahiden XX yazmadım yani.) Ve çıkan yazılar gerçekten ilginçti. Hani az önce bahsettim ya ; bazılarına güldüm, bazılarından utandım ve bazıları ile gurur duydum diye. Sende pazar yazılarımdan birkaç tane ara ve yazdığın sayının karşılığında çıkan pazar yazısını oku. ( Tabii buna vaktin varsa ) 

Ben okudum sende oku. Daha önce okumadığın veya okuyup gözden kaçırdığın bir çok şeyi şimdi fark edeceksin. "Gözden kaçırdığım şeyleri bul ve yorum olarak yaz. Olayları çözmemize yardımcı ol."

Resmi kayıtlara göre 2014 olsada, 2013 yılından beri bilfiil yazmakta olduğum bu blogda bir yolculuğa çıkmaya cesaretin varsa ; blog içi arama motoru sağ üst köşede seni bekliyor.  "pazar yazısı" yaz ve yanına bir sayı ekle ve sonra enter tuşuna bas. Çıkan pazar yazısını dikkatli bir şekilde oku. Bir süre sonra hoşuna gidecek... Yolun sonunda seni bekliyor olacağım,  yalnız gel. Onu yanında getirme.

iyi eğlenceler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır - beni bu işe karıştırma