Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

24 Eylül 2017 Pazar

Pazar Yazısı #100

Pazar yazısı yazmak iyice güçleşti artık. Son iki haftadır bir şey yazamıyorum. Ama bu hafta 100. hafta oluyor. Bu nedenle 100. haftayı boş geçirmemem gerektiğini düşünüyorum. Aslında pazar yazısı #01'i yazarken minimum 99 - 100 pazar yazısı yazacağım demiştim kendi kendime. Ve o gün geldi. Ama duracak mıyım ? Tabii ki hayır. Daha yolumuz oldukça uzun. Zaten henüz yolun başında sayılırız. Ara sıra yazı yazmayıp pazar yazılarını geçiştirdiğim olmuştur. Olsun.

yav he he

Bazen takvimin günlerde pazar'ı gösterdiğini fark edince ve o anda keyfim yoksa, pek umursamıyorum. "Yav he he" diyerek çayımı yudumlamaya devam ediyorum. Çayımı yudumlarken bir yandan da bu haftaki yazıya hangi youtube videosunu yada hangi fotoğrafı bırakıp kaçayım diye düşünüyorum. Çokta düşünmüyorum zaten böyle şeyleri. Hemen buluyorum sorumun cevabını. 

Bu pazar yazısı sanki itiraf yazısı gibi oldu. O zaman bir itirafta daha bulunayım. Şuan 100. pazar yazımı yazıyorum. Fakat bu 100 yazıdan tahmini olarak ortalama 15 - 20 tanesini pazar günü yazmışımdır. Genelde pazar yazılarımı en geç cumartesi günü yazarım. Hafta için parça parça yazdığımda olmuştur. Ama hepsini pazar günü yazmadım. "iyide bundan banane ?" dediğini duyar gibiyim. Eğer duyduklarım doğru ise, bu web sayfasını bir daha ziyaret etmemek üzere kapatabilirsin ^^  (Bunun için CTRL + W yapman yeterli. Ama çok sevdiysen CTRL + D 'de yapabilirsin.)

 Diğer pazar yazılarım:  http://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. ooo çok hızlı olmuş :D ama keyifle okudum nice 100lü yazılara :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Kitap Eylemi. Güzel yorumun için teşekkür ederim ^^

   Sil
 2. Anlamsız fotoğraflar ha! Yaşam gibi aynı...

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.