Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

3 Eylül 2017 Pazar

Pazar Yazısı #97

Garip rüyalar görüyorum... Anlam veremediğim şeyler hemde. Bir gerilim filminde baş rol oynuyormuşum gibi, bütün maceralar beni buluyor. Ama neyse ki, son sahneyi göremeden uyanıyorum. Evet, yine aynı şekilde uyandım.

Neyse. Bırakalım şimdi bu saçmalıkları.

Yine #beethoven dinliyorum. Ve bunu her zaman sonuna kadar dinliyorum. Zaman öyle çabuk geçiyor ki bu melodiler ile... Bayram falan anlamam ben. Bir masa, notebook'um, birde internet bağlantım olsun tamam. Burada kendi dünyamda yaşamaya razıyım. Eğlencemde işimde burada benim. 

Evet, görünen o ki, zorlanıyorum bu pazar yazımı yazarken. Aslında aklımda bir kaç bir şey vardı yazmak için. Birşeyler yazacaktım fakat #unuttum.

Neyse.

Bir #önceki yazımda iyi eğlenmiş gibi görünüyordun. Bazıları biraz kafa yorup çıldırmış olsa da sonuca ulaşabilen bir kişi dahi olmadı. Belki biraz yaklaşmış olabilirler ama henüz sonu görebilen olmadı. Olsun. 

#Sivas'tan geldiğimden beri doğru düzgün kitap okuyamıyorum. Sivastan son dönüş yolunda okuduğum kitabı evde de birazcık okudum. Sonra devam edemedim. Buralarda canım kitap okumak dahi istemiyor... Biraz ara verdim sanırım kitap okumaya.

Bu durum nasıl olacak hiç bilmiyorum. Canım yine biraz sıkkın, keyfim yok. Tamam, tamam. Sen anladın. Daha fazla anlatmayacağım aynı şeyleri...

Gitmeden önce son defa hatırlatmak istediğim bir şey var. Zaten geçen hafta söylemiştim. Şimdi son defa söylüyorum. #Şuraya bir bak istersen. Bu haftalık bu kadar.

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

8 yorum:

 1. hava değişimindendir belki bu keyifsizliğimiz, mutsuzluğumuz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Nur, umarım bu durumun sebebi, senin dediğin gibi hava değişimindendir :/

   Sil
 2. Şansa bak, yarın akşam otobüsle yolculukta olacağım. İnternet çekerse canlı yayına katılmaya çalışırım :) Güzel bir yayın olması dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa, iyi yolculuklar dilerim :) Sende artık, kanaldan tekrar izlersin :)

   Sil
 3. Bu akşam Evren Günlüğü'nde olan blog sohbetini izledim. Daha önce de Mustafa Sönmez ile bir videon vardı. İkisi de güzel sohbetlerdi. Kendine has bir düşünce tarzın var kardeşim. Kişisel bloglar için verdiğin Windows 10 örneğin harikaydı 😀

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cem, öncelikle canlı yayını izlediğin için teşekkür ederim. Evet, bahsetmek istediğim durumu o örnek ile açıklamaya çalıştım. Yorumun için teşekkür ederim, yeni yazılarda tekrar görüşmek üzere :)

   Sil
 4. canlı yayını izledim
  gayet iyiydi
  farklı bir tarzın var bloğunu inceleyeceğim
  pazar yazıları iyi fikir olmuş
  memnun oldum seni tanıdığıma
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba MaviAnne, yayını izlediğiniz için teşekkür ederim, tanıştığımıza memnun oldum ^_^ Yeni blog yazılarında görüşmek üzere :)

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.