Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

8 Ekim 2017 Pazar

Pazar Yazısı #102

Yazmayı #seviyorum... Bu durumu son günlerde daha çok hisseder oldum. Evet, ben sanırım hayatımın geri kalanını hep yazarak geçireceğim. Yazmaktan hiç bıkmadığımı ve sıkılmadığı şuan daha iyi anladım. Son günler hunharca yazdığım makalelere bir bakınca bu kadar paragrafı, bu kadar sayfa dolusu yazıyı ben nasıl yazmışım diye şaşırıp kalıyorum. O satırlara tek tek göz gerdirirken, o satıları yazdığım anları kare kare hatırlıyorum. Cidden ciddi anlamda sıkıldığım olmadı yazarken. Şu sıralar o kadar çok makale yazar oldum ki bloğu ciddi bir şekilde boşladım. Yine bir pazar yazısı vesilesi ile geliyorum buraya. Pazar yazısıda olmasa ne olurdu halimiz ? 1 Kasım 2015 tarihinde yazmış olduğum ilk pazar yazısı'nın üzerinden tam 101 hafta geçti. Buda 102. hafta. 

102 tane pazar yazısının haricinde onlarca yaşama dair notlar, onlarca film yorumu, onlarca kitap yorumu ve daha niceleri ! Ve hiçbirini yazarkende yorulmadım. Ve biliyor musun ? Sen bu satırları şuan okuyorsun ya, bu web sitesine her girdiğinde yeni yazılar okumaya devam edeceksin. Sana bunun garantisinin bizzat ben veriyorum. Belki tv başında bir reklam arasında açtın bu sayfayı, zamanı geçirmek için okuyorsun. Belkide otobüste, trambüste yada metroda (adı her neyse) bir sonraki durağı beklerken okuyorsun. Belkide sende en başından beri bu pazar yazılarımı takip eden sadık okurlarımdan birisisin. Kim bilir ! ^^ Ama önemli olan bu değil. Şuan buradasın ve bu satırları okuyorsun. Ve bu nazik hareketinden dolayı sana teşekkür ediyorum.

Bir dakika yahu ? Neler oluyor ? 

Evet, bende bilmiyorum neler olduğunu. Bembeyaz sade bir görünüme sahip olan blogumu seviyorum. Övünmek gibi olması ama bir biz ikimiz varız güzel, öbürleri hep çirkin. bkz: #siir

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

 1. Yazmak güzel şey... Zaten Mustafa teknoloji yazıları ve benzeri yazılar bloglar hep eskiyor. Yani belli bir üsre sonra güncelliğini yitiriyorlar... Osya kişisel bloglar ve yazılanlar her zaman insana yoldaş olacak özellikte oluyor.

  Yaşamı ve insanı okumanın hazzı bir başka gerçekten...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa,söylediklerine tamamen katılıyorum. Güzel yorumun için teşekkür ederim ^^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.