Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

5 Kasım 2017 Pazar

Pazar Yazısı #106

Vakit geldi. Bugün Shameless'ın yeni sezonu #başlıyor. Bunun için birazcık mutluyum. İlk fırsatta izlemeye başlayacağım. Onun dışında, geç kalmış olduğum bir diğer eylemi gerçekleştirmek istiyorum. Mr Robot dizisine başlamaya karar verdim. "Sen daha izlemedin mi mübarek" diyenler olabilir. Ama evet, henüz izlemedim. Fırsat bulursam izlemeye başlayabilirim.

Onun dışında büyük bir boşluğa düşmüş durumdayım. Canım o kadar sıkkın ki, hiç anlatasım yok. Bitcoin gibi yükselişe geçeceğim o günü beklemekteyim şu sıralar... (bu nasıl bir teşbih)

Stephen King'den okuduğum ilk kitap Mahşer cidden çok iyi gidiyor. Bu kitap beni uzun zaman oyalayacak gibi görünüyor. Ve ben bu kitabın bitmesini istemiyorum. Kitapta yer alan karakterler, karakterlerin yaşamları ve diğer olaylar çok ama çok sürükleyici. Kitabın anlatım dili bir müthiş,  #StephenKing ise bir harika. Bu kitap ile ilgili müthiş bir yazı yazacağım. Kitabı bitirdikten sonra yazacağım yazıyı bende büyük bir heyecanla bekliyorum !

 Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

2 yorum:

 1. Benim canımda hiçbir şey yapmak istemiyor.
  Vizelere çalışmak hele hiç istemiyorum .
  Kitap okumak daha çok içimi açıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Le yan,

   benimde canım hiçbir şey yapmak istemiyor fakat, yaşam bir şekilde devam ediyor. Kitaplar ise, güzel molalar ^^

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.