Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

19 Kasım 2017 Pazar

Pazar Yazısı #108

Yine bir önceki pazar yazımda linkini verdiğim oynatma listesini dinliyorum. Evet evet, aynen. Manuş Baba dinliyorum. Müthiş bir albüm olmuş dönersen ıslık çal. Manuş baba Malatya'ya konsere geliyormuş aralık ayında. Biletix'te bilet tükenmemiş ise gitmeyi düşünüyorum. Tabii fırsat bulursam. 

Neyse, konumuz o değil. Konu ne peki diyecek olursanız, aslında konu belli bile değil. 

Bende son zamanlarda balona rövaşata atan arkadaşımız gibi geziniyorum ortalıkta. Benimde bir çok eylemim, balona rövaşata atamayan arkadaş gibi. Benimde benzer başarısızlıklarım var. Olaydan haberdar olmayan arkadaşlar olabilir. Bahsettiğim olay #şuradaki video.  Bu olayı yazı konusu edinip adamla dalga geçtiğimi sakın düşünmeyin, üzülürüm. Twitter ve ekşi sözlük üzerinde yayılan bu video, aslında komik olan bir olaydan ziyade farklı şeyleri gün yüzüne çıkardı. Yani özetle ekşi sözlük ve twitter (yani sosyal medya) gücünü bir kez daha gösterdi. Videoyu bir #tweet ile gördüm. Ve sonra çeşitli haber sitelerinden olay hakkında detayları öğrendim. Olayın gerçek yüzü için #şuraya bir bakın.

Evet, konu cidden çok dağıldı. Uzun aradan sonra gevezeliğim tuttu yine. Ama çok uzun sürmez bu. Birazdan bilgisayarımı kapatıp biraz dinleneceğim sonra ise uyuyacağım. Bilmiyorum, belki de biraz kitap okurum.

Evet, burada yazan şeyler belkide seni hiç ama hiç ilgilendirmiyor olabilir. Sana saçma gelebilir. Ama senin gibi, sayfayı ziyaret eden yüzlerce okur var. Ve ben onları seviyorum. Cidden bak.

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

6 yorum:

 1. İlgi ve merakla okudum Mustafa. Nereden nereye... Biraz yürek burkan bir durum ama bir balon bile, nelere vesile oluyor işte. Hayat sürprizlerle dolu. Eline sağlık. Güzel bir pazar yazısıydı. Sağlıcakla kal oğlum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ece abla. Evet, bir balon ile sosyal medyada yayılan video nelere vesile oldu...

   Sil
 2. :) Her zaman da anlamlı şeyler yazacak değiliz ya! Ben de evdeki 14. günümde film müziklerini dinlemekten hâlâ bıkmadım. Tıraş olmadım :) Aynı boktan durumun bir değişiği

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa. Haklısın ! Her zamanda anlamlı şeyler yazacak değiliz ya, birazda saçmalamak gerek. 14 gün boyunca evde durulur mu yahu :)

   Sil
  2. Mecburen Mustafa. Bugün de çıkamadım. Sol ayağım artık kendi kafasına göre takılıyor. Arada sohbet edip sorun çıkarmasını istemediğimi söylesem de pek işe yaramıyor. Bakalım yarın tekrar bir deneme yapacagim

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.