Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

10 Aralık 2017 Pazar

Pazar Yazısı #111

Günler hızla geçmeye devam ediyor. Günler haftalar derken aylar geçti. Bu arada bende zamanın akışına ayak uyduramayarak oldukça yoruldum. Artık blog ile ilgilenemez ve hiç kitap okuyamaz oldum. Haftada bir gün tatil bana yetmiyor. Şikayet etmiyorum tamam. Ama yoruluyorum. Yarıda kalan kitaplar ve diziler her zaman aklımın bir köşesinde durmaya devam ediyor. Bu canımı epey sıkıyor. Yinede zamanın hızlı geçiyor oluşu bir nevi mutlu ediyor beni. Nede olsa sayılı gün, çabuk geçecek ve bitecek bu günler. Yeni maceralara atılmak istiyorum artık. Aynı şeyi günlerce yapmak istemiyorum. Sıkıldım.#RizolliIsles serisini özledim. Janer Rizolli'nin aksiyon dolu yaşamını, Maura Isles'in Victor ile olan sıcacık anlarını özledim. Elimdeki kitabı bitirip Rizolli serisine kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Öte yandan #Destiny kasabasında yaşanan romantik olayları özledim. Destiny kasabasında ay ışığını görmeyi, her yıl düzenlenen elma festivaline tanık olmayı özledim. Ben o serilere devam etmek istiyorum ! Matematik öğrenmeyi özledim ! İki bilinmeyenli bir denklem kurup x'i yalnız bırakmayı özledim ! Aynı zamanda x=v.t diyerek yol zaman problemleri çözmeyi özledim ! Evet, biraz abartmış olabilirim ama özledim sonuçta.

Bütün bu yazdıklarımın tek bir anlamı var 'blogcan' #birazyorgunum... Bak şimdi, şimdi de #YediGüzelAdam'ı özledim. Meğer benim ne güzel anılarım varmış kendi içimde. Bunu, blogda yazdığım eski yazılarıma bakınca bir kez daha anladım. Mutlu olmak için bir bilgisayar ve bir kaç kitap yeterli geliyor benim için. Şimdilerde bu tarifsiz mutluluğa erişmek için ihtiyacım olan tek şey zaman. Ve şu sıralar da hiç zamanım yok. Bu günlerde geçecek elbet... Şuan okumaya çalıştığım kitap olan Stephen King - Mahşer için mükemmel bir kitap yorumu hazırlıyorum. Çok güzel ve oldukça uzun bir kitap incelemesi olacak. O gün gelene dek, bekleyin.

Şimdi gitmek zorundayım. Bu haftada bana ayrılan sürenin sonuna geldim. Mücadele etmem gereken bir takım şeyler var >_<

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

6 yorum:

 1. Umarım, kısa zamanda geçer bu süreç :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Emre, bende öyle umuyorum :( inşaALLAH geçer hemen...

   Sil
 2. Rizzoli & Isles bitirmiş miydi ara mı vermişti acaba. Hatırlamıyorum tam.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Elena, serinin yeni kitabının geleceğini biliyorum, seri devam ediyor. Ancak bildiğim kadarıyla dizisi sona erdi.

  YanıtlaSil
 4. Kitap incelemesini bekliyoruz :) Ben de bugün tekrar okumayı sıklaştırdı. Nöroloji, metafizik arada da kısa romanlar ya da öyküler... Yoksa sıkıştığım yerden çıkamıyorum. Okumak özgürlük ve bir sığınak oluyor Mustafa...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Mustafa, bende ilk fırsatta okumayı sıklaştırmak istiyorum. Okumam gereken çok güzel kitaplar var kitaplığımda...

   Sil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.