Bitmedi, yazacağım daha... Yazmazsam ağlayacağım çünkü, alçakça olacak biraz... [Turgut Uyar]

24 Aralık 2017 Pazar

Pazar Yazısı #113

2013 yılında başladığım blog hayatımda ve 2015 yılında #başladığım pazar yazıları serüvenimde bir yılın daha sonuna yaklaşıyorum. Haftaya, 2017 yılının son pazar yazısını yazacağım. Heyecanlımıyım bilmiyorum. Bunda heyecanlanacak birşey yok sanırım. Sıradan bir şey benim için. Fakat beni heyecanlandıran başka bir durum var. Bunu ilerleyen günlerde 4X4 adı altında paylaşacağım. Anlatmak istediğim bir takım şeyler var...  İki bölümden oluşacak olan 4X4'ün ilk bölümü gelene dek bekleyin. Her an yayımlanmış olabilir... 


Hazırlanmak istediğim bir takım şeyler var. Şimdilerde bunun için bir süre çalışmam gerekiyor. O gün geldiğinde güneş yeniden doğacak. Şimdilerde soğuk oldukça sert geçiyor. Oysa ben çok #seviyorum kış'ı. Bana neden böyle davranıyor ki ?  Varsın olsun buda böyle olsun.* Bu günlerin geçmesine az zaman kaldı... Ben bu süre içerisinde farklı deneyimler ve güzel - kötü anılar biriktirmeye devam ediyorum. Aylar sonra bu günleri yad edeceğime eminim... O gün geldiğinde bu yazıya link vermeyi ihmal etmeyeceğim ! Güzel bir flashback olacak ;)  

Burada tarihe not düştüğüme göre, bu haftaki görevimide tamamlamış olmanın mutluluğu ile, mutsuz geçen yaşamıma kaldığım yerden devam edebilirim. Ne yazık ki yine, aynı anlamsız işler ile uğraşmak zorundayım... Hiç gitmek istemesemde gidiyorum.

#ClickHere

Diğer pazar yazılarım: http://goo.gl/OAggvn

4 yorum:

 1. Hayırlısı olsun..dilerim yeni yılda herşey gönlünüzce olur ..sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, güzel temennileriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim ^_^

   Sil
 2. Hem de yayına fotoğraf ekledin bu da bir yenilik :)

  YanıtlaSil

Yorum yapabilmeniz için gmail hesabınız ile oturum açmış olmanız gerekmektedir. Yorum yapmadan önce Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.